PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z maska :(( POMOCY :((



SeReK75
29-01-10, 13:22
Witam...Mam Problem z maska nie rowno sie zamyka...czego to wina zamka??? ocencie to sami...( prosze o pomoc...((

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e8d216324bc184e.html

Muzyk-Grzes
29-01-10, 13:29
Wrzuć link jeszcze raz, bo tam nie ma zdjęcia.

creative2200
29-01-10, 19:02
A to czasem nie jest tak ze zderzak ci sie przesunal a nie maska?

zakit
29-01-10, 19:26
A to czasem nie jest tak ze zderzak ci sie przesunal a nie maska?

tez mi sie tak wydaje
zobacz jak jest spasowany zderzak do nadkoli.

Mati_1979
29-01-10, 19:40
Jeżeli maska zrównuje się z nadkolami to raczej pas przedni (część górna do której jest przykręcony zderzak) jest krzywa.
Może też być cały pas krzywy.

SeReK75
29-01-10, 20:35
eżeli maska zrównuje się z nadkolami to raczej pas przedni (część górna do której jest przykręcony zderzak) jest krzywa.
Może też być cały pas krzywy.

To co mam zrobic...;//

Mati_1979
29-01-10, 20:43
-Spróbować wyprostować
-wymienić
-jeździć z tym

SajmonLP
29-01-10, 20:46
Albo masz krzywe wmocnienie czołowe, nie daj boże jedną podłużnice wyżej od drugiej, jeśli autko było bite mocno to wszystko możliwe, inna sprawa zobacz jakie masz szpary miedzy maską a lampami, może wystarczy podkręcić deliaktnie gumke regulującą wysokość maski, jak będzie prężyć to popuść zamek,i zamknij maske, niech zaczep wyreguluje, potem ostrożnie otwórz maske i dokręć zamek, wiadomo ze mogą sie pozmieniać wysokosci miedzy maską a błotnikami ale to jedyne takie delikatne uciekanie ze złego spasowania. Albo naprawa blacharska, wiem bo w tym siedze.

SeReK75
29-01-10, 20:51
Czyli Jestem W Czarnej Dupie....;/

SajmonLP
29-01-10, 20:54
Wszystko da się zrobić, pokombinuj tak jak Ci napisałem, jak będzie wyglądało gorzej to albo z tym jeździj, albo daj do zaufanego blacharza, niech kombinuje. Ale wpierw sie dowiedz co chce zrobić, i za ile.

SeReK75
29-01-10, 20:58
no za ile to na 1 miejscu powinno byc...;D hehe..;] jutro zobacze i napisze...;] dzieki wielkie...;]

Electros
01-02-10, 19:18
Mam u siebie podobny problem, tyle że jest to w linii prostej ale za to zderzak i lampy pomiędzy maską mają około 2-3 cm przerwy. Jest tak przez opuszczone wzmocnienie przedniego zderzaka. U mnie próbowałem użyć lewarka hydraulicznego do podciągnięcia wzmocnienia i wszystko się ładnie zeszło ale po wyciągnięciu lewarka wszystko się znowu opuszczało. Podginanie na siłę też nic nie daje bo jest to element zgrzewany z 2 warstw tak jak maska i strasznie to 'sprężynuje' . Dowiadywałem się co można zdziałać z tym i są 2 wyjścia :
1.Rozgrzanie wzmocnienia palnikiem i nagięcie, w wyniku czego element powinien zostać w pozycji takiej jak stygł.
2. Dorobienie czegoś na podobę 'rozpórek" i zamocowanie pomiędzy dolnym pasem a właśnie tym wzmocnieniem.
Ja z racji warunków pogodowych odpuściłem sobie te operacje więc nie jestem w stanie powiedzieć Ci który sposób będzie lepszy.

Zbadaj jeszcze tylko czy lampy u Ciebie z prawej i z lewej mają takie same odległości pomiędzy maską.

SeReK75
01-02-10, 20:30
No Wlasnie chyba tez sobie daruje teraz....(pogoda) a takiego duzego garazu nie mam..;//