PDA

Zobacz pełną wersję : Brak podświetlenia zegarów i tylnej lampy ,pomocy



tao_e36
28-01-10, 20:16
:confused::confused:Witam serdecznie ,prosze o pomoc w następującej sprawie :
CIVIC EG V 94 rok

Brak podświetlenia zegarów oraz konsoli nawiewu ,w konsoli swiecą tylko diody na przełącznikach czy na twarz czy nogi itp ,poza tym nie swieci mi prawa tylna lampa ,kiedy naciskam pedał hamulca stop sie zapala ,słyszałem że to wszytsko ma jakies powiązanie ale nie wiem dokąłdnei o co chodzi ,proszę o pomoc

CroX
28-01-10, 20:18
Od stopów jest bezpiecznik pod maską 20A wiem bo sam wymieniałem bo nie działały. Więc sprawdź tam.

tao_e36
28-01-10, 20:19
Od stopów jest bezpiecznik pod maską 20A wiem bo sam wymieniałem bo nie działały. Więc sprawdź tam.

ale chodzi o to ze stopy swiecą tylko nie swieci normalne swiatlo do jazdy

CroX
28-01-10, 20:20
To zerknij bezpieczniki w kabinie. Tam masz od świateł bezpieczniki itp. :) możliwe że się jakieś popaliły ze starości czy coś...

tao_e36
28-01-10, 20:22
To zerknij bezpieczniki w kabinie. Tam masz od świateł bezpieczniki itp. :) możliwe że się jakieś popaliły ze starości czy coś...

wszystkie bezpieczniki sprawdzone ,są ok

CroX
28-01-10, 20:24
Możliwe że wiązka gdzieś nie styka czy coś. Poczekaj jeszcze na wypowiedzi innych może oni lepiej pomogą.

Piatek
28-01-10, 20:43
Sprawdź masy i zarówke w tylnej lampie.
Mi tez tak sie działo w EH9, tylko ze raz działało, a raz nie ... powodem był niełączący styk w obsadce tylnej żarówki pozycyjnej.

piroman
28-01-10, 20:43
A z przodu postojówki Ci świecą?

tao_e36
28-01-10, 21:17
a z przodu postojówki ci świecą?

temat można zamknąć właśnei znalazłem na necie shcemat bezpiecznikow co ijak i faktycznei jeden zle sprawdziłem ,odpowiada on własnei za podświetlenie tylnej pozycji i zegarow tj licznika i nawiewów ,dziękuje wsyztskim za wypowiedzi i pozdrawiam

Nemereth
28-01-10, 22:06
hehe :) a był niedawno taki temat :>

rosiniak99
29-01-10, 07:42
skoro kolega napisał

temat można zamknąć właśnei znalazłem na necie shcemat bezpiecznikow co ijak i faktycznei jeden zle sprawdziłem ,odpowiada on własnei za podświetlenie tylnej pozycji i zegarow tj licznika i nawiewów ,dziękuje wsyztskim za wypowiedzi i pozdrawiam
to po co takie stwierdzenie :confused:

hehe a był niedawno taki temat :>
proponuje przeczytać regulamin a przede wszystkim pkt. 6 i 9

Sory za OT - wszystko z mojej strony.