PDA

Zobacz pełną wersję : zgubiony pilot imobilaizera :( Pomocy !!!



me_pawel
28-01-10, 17:19
Witam wszystkich , mam problem . Jestem posiadaczem Hondy Civic Coupe 1.5 V gen ,.
Zgubiłem pilot od imobilaizera , nie mogę odpalić Hanki , bo blokuje imobilaizer .Proszę o pomoc

Czy da sie jakoś odłączyć na stale imobilaizer , czy da się w ogóle coś z tym zrobić?? Czy tylko ASO ratuje???

Nemereth
28-01-10, 17:28
da się odłączyć spokojnie tak jak się go podłączyło.

me_pawel
28-01-10, 17:29
Dużo mi to nie pomogło. a dokładniej?

Nemereth
28-01-10, 17:51
Zdemontować napewno się da tak jak i założyć ale żeby nic nie zblokować gdzieś albo nie włączyć syreny lepiej wziąść elektrykowi.

Dokłądniej to nikt nie wie procz Ciebie co za immo masz i gdzie i co jest podłączone w nim. Nie polecam rozpisywania się o swoich zabezpieczeniach na forum. Napisz PM do usera: Kościech i jemu powiedz co i jak wygląda, może będzie w stanie pomóc, jest elektrykiem. Polecam pogadać z nim.

http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/member.php?u=1893


Jestem posiadaczem Hondy Civic Coupe 1.5 V gen ,.
a
Auto: kiedyś 323f/teraz nic

Smartek
28-01-10, 17:51
Odłączyć raczej się nie da, bo wszelkie odcięcia prądu będą powodowały wycie syreny.
Wydaje mi się, że jedynym ratunkiem jest tutaj elektryk, czyli albo hol do najbliższego w mieście, albo szukać jakiegoś co przyjeżdża na miejsce.

me_pawel
28-01-10, 18:42
a skąd w tym samochodzie ma być Syrena? to jest oryginalny immobilaiser, więc żadnych alarmów nie ma...

Chipsy2
28-01-10, 19:24
To jaki pilot od immo ? Skoro oryginalne immo to było w kluczyku ale skąd w V gen ale mogło się trafić :) Jeśli piszesz o pilocie to albo to był pilot od alarmu albo taka jakby pestka w rożnych postaciach wychodziło. Do Wyszkowa mam kawałek drogi ale jak nic nie znajdziesz daj znać może jakoś ci pomogę.

me_pawel
28-01-10, 20:06
było w coupe. przy kolumnie kierownicy lekko po prawo taki okrągły mały metal w standardzie pro-tec.pilot wyglądał jak taki mały pendrive podłóżny... jutro elektryka odwiedzę.



Jestem posiadaczem Hondy Civic Coupe 1.5 V gen ,.
a
Auto: kiedyś 323f/teraz nic[/B]

bo to kolega pisze z mojego profilu , bo to on potrzebuje pomocy ;)

me_pawel
08-02-10, 13:43
Chciał bym bardzo podziękować użytkownikowi "Kosciech" za pomoc z imobilaizerem , Hania jeździ jak nowa :)

chudypiter
08-02-10, 19:25
A jaki zabieg wykonał?

Nemereth
08-02-10, 20:35
A jaki zabieg wykonał?

Pytanie nie na miejscu.
użył czarodziejskiej różdżki... rotfl.

shantillas
16-02-11, 09:06
Odświeżę kotleta.

Mam również taki rodzaj immo w swoim Pro-Tecu, czyli przykładany obok kolumny. Ost. miałem nie miłą akcję z powodu zgubienia tego pilocika. Całe szczęście się znalazł i mogłem odpalić autko.
Moje pytanie czy można dorobić gdzieś ten "pilot" albo czy można przerobić immo na kluczyk z nowszej hondy. Na pewno druga opcja łączyła by się z wymiana stacyjki i reszty zamków, pytanie jak z komputerem. Z tego co widziałem u dwóch kolegów co mają 6gen, po zmianie kompa na p28 wciąż mają działający immo. Wychodzi, że siedzi on na oddzielnym module jak tutaj u mnie w coupe...

Jakieś rady??

Chipsy2
16-02-11, 11:02
Nie kombinuj z fabrycznym bo to nie ma sensu. Daj jakieś dokładniejsze fotki tego swojego "pilocika" będzie można coś wtedy podpowiedzieć.