PDA

Zobacz pełną wersję : Szybkie pytanie - Klapka wlewu paliwa V Gen



Nemereth
27-01-10, 16:47
Czy od bagażnika po zdjęciu okładzin jest bezproblemowy dostęp do mocowania linki od wlewu paliwa?
Chyba mi przymarzła porządnie i nie moge zatankować :P na dzwigni czuje wyraźnie stawiany opór :PP

norm
27-01-10, 16:52
z tego co kojarze to taki sredni tam dostep, przez ten otwor na lampe od wewnatrz jedynie....

Nemereth
27-01-10, 16:53
przez ten otwor na lampe

Że jaką lampę? mam coupe V :P Trochę daleko do lamp...


od wewnatrz jedynie

To wiem ;p

ygor
27-01-10, 19:35
ktoś powinien być tak pomysłowy i miły jak ty i doradzić ci zdjęcie kanapy wywiercenie dziurki i wlanie lejkiem, albo wziac strzyklawke i pod cisnieniem przepchnac przez wtryski

Zaldier
27-01-10, 19:49
Po kiego wiercić dziurę? Jak można jedynie wyjąć pływak i wsadzić tam pistolet automatyczny do paliwa i lać ile popadnie? :D

vtec
27-01-10, 20:15
Wg. mnie to nie tyle przez mróz, co przez ostatnie zaćmienie słońca w mozambiku. Po za tym sprawdź termostat, prawdopodobnie on padł.

Budziniak
27-01-10, 20:23
Czytałem podobny temat na Passwordzie i wtedy problem został rozwiązany poprzez wymianę przyczłapek. Takie małe spineczki od pancerza. Koleś kupił je w aso na Malowniczej za kilka złotych i miał z głowy problem. Poszukaj w necie może znajdziesz.

rosiniak99
27-01-10, 22:18
wywiercenie dziurki i wlanie lejkiem, albo wziac strzyklawke i pod cisnieniem przepchnac przez wtryski
:D:D

Wg. mnie to nie tyle przez mróz, co przez ostatnie zaćmienie słońca w mozambiku.
:D:D:D
Jest kilka rozwiązań problemu:
- trzeba poczekać na odwilż - dużo czasu zajmie
- klapkę łomikiem - bardzo szybko
- rozebrać kuchenkę mmikrofalową i potraktować okolice klapki promieniami podczerwieni - czas zależny od mocy kuchenki ;)
- sprzedać hankę i kupić druga z dobrą klapką :)
- jest sposób Budziniaka (ten na bandytów co go napadli) ale jak napisze to już nie będzie kulturalnie :D

Nemereth
27-01-10, 22:26
To żeście pokazali swoją wielką nieograniczoną mądrość i inteligencje :)

Mierzej
27-01-10, 22:39
to nie linka a klapka przymarzła, klapką poruszaj i wtedy za cięgno pociągnij, może na klapkę sobie suszarką podmuchać będzie łatwiej :p

Nemereth
27-01-10, 22:40
Właśnie klapka nie przymarzła :) klapka się rusza. Sprawdziłem dociskając jakbym zamykał i jest ok. Zamek nie chce się cofnąć...

Nie mam gdzie podlaczyc suszarki :P

LIO
27-01-10, 22:56
a może w zaspe wjechałeś i śnieg przylepił się do sondy lambda w misce olejowej i nie daje sygnału do kompa, żebyś klapke otworzył !!
posmaruj Tawotem, może coś da, tak mi się zdaje, bo wyczytałem
jak źle to mnie poprawcie...



Nie mam gdzie podlaczyc suszarki :P
uuu nie dobrze, loków nie zakręcisz...

piotrlyszcz
27-01-10, 23:53
spróbuj bąka puścić na klapke...może puści:rolleyes:


sorry nie mogłem sie powstrzymać:D

Nemereth
28-01-10, 00:31
I stado baranów się popisało.... głupotą.

Może który by tak normalnie napisał czy jest podejsie pod boczkiem przy kanapie czy od bagaznika pod matą ?

majdan
28-01-10, 02:05
Proszę poczytać manual.
Temat zamykam.
To jakiś absurd.