PDA

Zobacz pełną wersję : Pierdzenie z tłumika...



marcii1
26-01-10, 19:07
Witam.. od jakiegos czasu slysze takie ciche ale slyszalne pierdzenie z tlumika... nie jest to moze az takie szkodliwe.. ale troche denrwujace... co moge zrobic z tym fantem ?? ile moze kosztowac naprawa czegos takiego ??:)

skolopendra
26-01-10, 19:29
http://www.allegro.pl/listing/search.php?sg=0&string=t%C5%82umik+honda+civic

+
wymiana

GT-R
27-01-10, 12:54
Jeżeli masz tłumiki w niezłym stanie to nie wymieniaj tylko pospawaj te co masz, na pewno jest gdzieś dziura skoro pierdzi. Jeżeli pierdzi ze złącza to najlepiej wyciąć i wspawać na stałe kawałek rurki. Na zimnym odpal auto i schyl się pod samochód i przygazuj, zobaczysz skąd leci biały dym :P

radar333
27-01-10, 13:01
Ale macie problemy - jakbyście się z Uralu urwali i auta w życiu nie widzieli. Na logikę jak pierdzi to znaczy ze coś się przepaliło i się do tłumikarza jedzie......:confused:

embargo
27-01-10, 14:10
Sprawdź świece, może któraś daje słabą iskrę i sobie przebiera...

RyBa
28-01-10, 22:52
To ja sie podepne co by nowego tematu nie zaczynac... mam podobny problem w D13B2 ale nie pierdzenie tylko jak sobie Hania na wolnych obrotach chodzi i jest cicho w srodku to co 5-7 sekund słychac takie jakby hmm przeskoczenie w tłumiku takie cichutkie "pryk" i jakby obroty spadły ale o max 17 obrotów moze... Ogolnie chodzi równiutko a nie wiem czy ja juz sie tak wyczuliłem i to słysze bo musi byc naprawde cisza w aucie i na zewnatrz... tlumik sprawdzalem jest cały bez dziurek... Któras swieca moze nie domaga czy moze jakis inny problem?

skolopendra
30-01-10, 15:25
Któras swieca moze nie domaga czy moze jakis inny problem?

może ,świece czasami trzeba wymieniać ;)