PDA

Zobacz pełną wersję : przecież to nie ma prawa działać...oceńcie;-)



Pitbull228
25-01-10, 21:39
znalazłem taki oto zestaw na allegro:

http://www.allegro.pl/item868644054_tarcze_klocki_honda_civic_1991_1997_ komplet.html

Oceńcie, bo wydaje mi się że to już przesada...jakie są szansę że to ten zestaw wytrzyma, cokolwiek;-)

Konrad84
25-01-10, 21:42
ale jak mamy to ocenić ? ze zdjęć ?

Pitbull228
25-01-10, 21:47
ze zdjęcia to możemy wszyscy ocenić co najwyżej jakoś fotki;-) chodzi mi o to że jeśli taki zestaw kosztuje 155zł to chyba nie jest najlepszej jakości...oczywiście to przepuszczenia...ale...;-) po prostu luźne pytanie zadałem;-)

Konrad84
25-01-10, 21:50
trzeba stestować, bo nawet jeżeli szybciej się podda to może na tyle późno że będzie opłacać się to wkładać.

Piatek
25-01-10, 21:54
rozstaw na 5 śrub :P

karolas123
25-01-10, 21:57
Te tarcze to chyba ze stali st5 a klocki z prasowanego popiołu za te cene...

Nemereth
25-01-10, 22:05
Te tarcze to chyba ze stali st5 a klocki z prasowanego popiołu za te cene...

I po co takie głupie komentarze?

Może pomyślałbyś o tym, że tarcze mają rok z datą produkcji 2008 grudzień... Bywa tak, ze firmy, magazyny czy inne instytucje takie produkty wypuszczają by się ich pozbyć i zrobić miejsce na nowe oddając je pół darmo handlarzom którzy są doinformowani o promocjach... Tak jest na przykład z oponami.


Biorąc pod uwagę zwykłe normalnie jeżdzące komplety to ten zestaw jest 50% ceny takiego zwykłego.

Zwykłe znane dobre tarcze kupisz za około 100 zł sztuka czyli za 200 zł komplet. Klocki za 100 pln też ogarniesz.

Po prostu wyprzedaż.

RyBa
25-01-10, 22:09
Tarcze firmy 4max... ogolnie najtanszy z mozliwych zamiennik 4max jest polskim pakowaczem i pakuje tarcze jak i inne elementy ktore pochodzą z odrzutu innych firm ktore nie przepuscily towaru przez kontrole jakosci bądz tak jak przedmówca wspomniał towar zalegał na półkach na jakiejs tam hali produkcyjnej w takim przypadku wlasnie firma 4Max odkupuje takie elementy po minimalnych cenach pakuje w swoje kartony i sprzedaje pod swoją etykietką ze swoją ceną ... Niekiedy zdarza sie ze w pudełkach 4max są części OE (ale to głównie germany) z jakąs tam wieksza lub mniejsza wadą... Klocki tez nie najlepszej firmy ale tez nie najtanszej powiedzmy górna półka z towarów dolnej półki :D:D mam nadzieje ze wszyscy zrozumieli xD

karolas123
25-01-10, 23:07
Powiedz mi dlaczego na klockach i tarczach miałaby być przecena, jezeli sa nawet z 2000 roku? Na poczatek jak t sprawdzić a później czy takie elementy traca własności jak np opony oleje itp? Za jakość sie płaci, wiadomo ze im cos tansze tym słabszej jakosci. Moze i warto kupić i pokulac sie nawet i te 5k ale co jeśli od klocka odklei sie okładzina i zblokuje ci koło przy 160km/h?

Lcfr
25-01-10, 23:25
takie tarcze dają radę... pisałem o tym....(z opakowania to jest podobne jak najtańszy IC)
zadziwiające i może zależy od partii
za ta cene smiao bym kupił bo do miejskiego użytkowania cvc do 1,5 podejrzewam że wytrzyma to wiecej niż rok (nie wiem jaki to klocek-nie znam)

ale za tyle to można heble raz w roku całe wymieniac i ciągle na prostych jeździc...
pomyslec moze nad ta tarczą i lepszymi klockami jak sie te nie sprawdzą...

pokrewne i na czasie:
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=66492&page=3

embargo
26-01-10, 11:48
Teoretyzowanie osób które nie miały styczności z produktem to najlepsza droga stawiania oceny produktu...

Myślę ,że na miejskie użytkowanie normalnego kierowcy (nie miejskiego ściganta) w zupełności starcza,
Jeżdźę na takich tanich tarczach , fakt dostały nie raz po dupie i sięzwichrowały ale to inna bajka...

artek0903
26-01-10, 12:38
ja kiedys kupilem jakies tanie klocki, jedno mocniejsze hamowanie i sie konczyly, nawet nie spowalnialy, pojedzilem z tym dwa tygodnie, stwierdzilem ze to nie na moje nerwy i zmienialem...