PDA

Zobacz pełną wersję : HANIA MA DOŁA !!!



Rydz
26-07-06, 11:01
jakis czas temu było wsio ok ale od od jakiegos czasu ma dola. Jakby się coś zatkało.Wymieniłem świece ,przewody,kopułkę i palec. Nic to nie dało!!!!
CO ROBIĆ POMÓŻCIE !!!!!

Piotrek Klag
26-07-06, 11:08
jakis czas temu było wsio ok ale od od jakiegos czasu ma dola. Jakby się coś zatkało.Wymieniłem świece ,przewody,kopułkę i palec. Nic to nie dało!!!!
CO ROBIĆ POMÓŻCIE !!!!!
pierwszy mój pomysł to:
cały wydech - od kata przez środkowy po końcowy - może byc zapchany - zerkinj w końcówke czy widać włosy - jak tak to Cie sie skończył tłumik końowy - reszty nie zdiagnozujesz juz tak szybko...

Rydz
26-07-06, 11:20
tłumik mam nowy remus takze odpada ta podpowiedz ale z katalizatorem bym sie zastanowił

ppm702
26-07-06, 13:57
zastanów się nad zmianą tematu watku, bo ten nic nie mówi i na dodatek napisałes go wielkimi literami. Inaczej będe musiał usunąć wątek.

Sprawdż układ dolotowy i wydechowy

Dexter
26-07-06, 17:21
Mi to wyglada na zapchany katalizator. pojedz do jakiegos warsztatu niech Ci wykreca 1 sonde przed katalizatorem wkreca tam speclana koncowke do przyzadu badajacego przepustowosc kata. My mamy takie cos w pracy i sie sprawdza 100% na 100%

Rydz
26-07-06, 20:05
zrobię jak mówicie dzieki

ppm702
27-07-06, 10:33
temat nie zmieniony, mimo obecności autora. Wątek trafia pod klucz. Jak będziesz miał coś do dodania pisz PW i otworzę i zmienisz wtedy temat. Nie chce ostrzeżeniami sypać :?