PDA

Zobacz pełną wersję : Przedni zderzak civic coupe 98r czy pasuje od HATCHBACK 98??



trójkąt
23-01-10, 10:23
Witam,
Z racji że autko mojej Małżowinki oberwało nieco w przód podpowiedzcie mi czy przedni zderzak od HATCHBACK/SEDAN VI gen będzie pasował do coupe 98.

W pobliżu znalazłem tylko zderzaczek od hatchbacka ale za to w kolorze odpowiednim, tylko oświećcie mnie czy to będzie kompatybilne.

tommmmm
23-01-10, 11:41
Witam.Będzie pasował z tym ze HB i sedany mialy na zderzakach takie czarne listwy(hokejki) a w coupe zderzak jest bez tych listew

luzik
23-01-10, 15:24
Pasuje bez problemu.Mój oryginalny od coupe poszedł na śmietnik i założyłem od hb i jest ok.>Te listewki poszły w kolor i jest piknie :D

trójkąt
23-01-10, 16:35
Dzięki za odpowiedź :) pocieszające to bo tańsze nieco rozwiązanie.

spychu
23-01-10, 19:27
Ta odrazu zdradzające, że auto było walone :D

trójkąt
26-01-10, 12:42
Ta odrazu zdradzające, że auto było walone

Fakt zapomniałem że w PL kilkunasto letnie auta sprzedają się tylko w wersji: top igła, bezwypadkowe, po kobiecie, z przebiegiem broń boże nie większym jak 120tyś km.
Zresztą już pojawiają się ogłoszenia typu: sprzedam 15 letnie auto: stan i przebieg do uzgodnienia telefonicznie przed oględzinami.

Realnie może 5% takich aut jest ale wtedy się cenią albo nikt nie wierzy że mają prawdziwy przebieg.

molekss
26-01-10, 13:56
Fakt zapomniałem że w PL kilkunasto letnie auta sprzedają się tylko w wersji: top igła, bezwypadkowe, po kobiecie, z przebiegiem broń boże nie większym jak 120tyś km.
Zresztą już pojawiają się ogłoszenia typu: sprzedam 15 letnie auto: stan i przebieg do uzgodnienia telefonicznie przed oględzinami.

Realnie może 5% takich aut jest ale wtedy się cenią albo nikt nie wierzy że mają prawdziwy przebieg.

polskie realia, jest temat na forum jak handlarze "przygotowują" auta na sprzedaż:
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=63386

sorry za OT