PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z d14a2



Czarny1800
14-01-10, 17:32
Witam Wszystkich. Mam problem mały z Moją Hondą... Podczas jazdy mi samochód szarpie... dodając Gazu wydaje mi sie ze nie ma siły a jak ujmuję gazu to jeszcze gorzej szarpie. Wymieniłem świece, przewody, kopułkę, palec, filtr paliwa... i dalej to samo... Może ktoś poradzić jak sie pozbyć tego ''szarpania'' ? Z góry wielkie dzieki dla tych co odpiszą...

Krzynio!
14-01-10, 20:22
Ja bym stawial na sonde!Sprawdz jeszcze pompe paliwa filtr powietrza...moze ktos ma to podmien na chwile sonde

JulekCIVIC
14-01-10, 23:34
wydaje mi sie ze powinienes szukac przyczyny w ukladzie zasilania silnika, wtryski, czujniki polozenia przepustnicy, map sensor itp.. spr rowniez filtr powietrza i przepustnice. w taka pogode jakosc paliwa tez wplywa na zachowanie sie silnika, moze byles na jakies nie zaufanej stacji i masz duzo wody w paliwie...

Czarny1800
15-01-10, 21:50
paliwo tankuje na lotosie 98 dokładnie ale czy na 98 czy na 95 jest to samo... Jeden koleszka mi powiedział ze to moze by pompa paliwa własnie... A nie ukrywam ze jestem nowy tu wiec jak mozna to podpowiedzcie gdzie jest dokładnie bądz mniej wiecej ta pompa i jak ją sprawdzic...

JulekCIVIC
15-01-10, 23:34
pod tylnya kanapa jak by za pasarzerem pod taka klapka... ale no wiesz ona pracuje to ciezko ja domowymi sposobami spr czy dziala poprawnie, spr moze czy ci sie sprzeglo nie konczy skoro zawsze szarpie i to zdrowo..

skolopendra
16-01-10, 10:44
sonda to byś się zainteresował ,a jak wyglądały świece po wyminie?

Czarny1800
16-01-10, 20:10
świece wyglądały normalnie.. w nawet dobrym stanie były... Sonda jest nawet tania do kupienia bo dzisiaj pytałem... pmpa paliwa to za drogi interes jak narazie... a co do sprzegła to mam nowe sprzegło od 3 dni ale czy przed wymianą czy po jest to samo ;(