PDA

Zobacz pełną wersję : Tuleja wahacz tył Honda Civic i CRX japan firmy "NOK&qu



minime
11-07-06, 15:21
Jesli ten temat sie powtorzyl lub gdzies juz to bylo to prosze skasowac.
Chodzi mi o te tuleje - slyszalem ze sie ok sprawuja

http://allegro.pl/item114022488_tuleja_wahacz_tyl_honda_civic_i_crx_ japa_nok.html

Roznica cenowa jest znaczna. Nie chodzi mi o opinie typu "cukierki to tylko oryginaly" tylko czy ktos to kupil i jest zadowolony. Na razie mam dwie pozytywne opinie po 3tys i po 800 km - no ale moze ktos przejechal na nich wiecej ...

W sumie to JAPAN

Pozdrawiam
Michal

gryzmo
12-07-06, 00:20
A no właśnie.Przeczytałem chyba wszystko co na forum piszą na ten temat i zdecydowanie orginalne polecają ale dziś dzwoniłem do JC i pojawiły się nowe japońskie zamienniki po 65zł.I trochę się zastanawiam bo na razie opini na ich temat brak.A musze wymienić po obu stronach.U mnie orginały po 145zł więc jednak troche różnicy jest.A obecnie z kasą krucho.

ANTEK
12-07-06, 01:33
ja zamowilem te tuleje NOK.... wsadzic i tak cos musze... na oryginaly z ASO nie bylo nawet mowy ze ulepie hajs.... wiec zaryzykowalem :)

minime
12-07-06, 20:46
Zrobie tak samo i kupie, widze ze nikt za bardzo ich nie uzywal wczesniej, a ze stronki w jezyku ##$@#$ ciezko sie czegos wiecej dowiedziec mimo ze napisalem do nich, mail wrocil jako nie doreczony.
qfoli podsumowania i mojego pw odebranego.

Wcale nie jestem mega nastawiony na wszystko co jest jp, tym razem jest to ryzyko bo nie wiem czy firma ta dostarcza zamienniki do firm samochodowych jak np do serwisu Hondy czy nie? .
Gdybym wiedzial ze sa wybranym przez honde dostawca to bym tutaj nie pisal i sie nie pytal. bo produkty musialy by przejsc testy przeprowadzone albo przez nich albo przez honde (lub oba) i wtedy masz gwarancje jakosci.
To chyba tyle w temacie.

pozdro
Mini

gryzmo
12-07-06, 22:33
Zaryzykowałem i ja.Kupiłem NOK po 62zł za sztuke.W poniedziałek wymieniam i zobaczymy jak wyjdzie w praniu.Niby to japan.

[ Dodano: Pią 14 Lip, 2006 ]
I teraz się mocno zastanawiam czy jednak te tuleje zakładać.Strasznie mięka ta guma.Czy NOK tak ma?Ten metal w środku chodzi na boki bardzo lekko i nie podoba mi się to.U Was też tak jest?A oglądając w sklepie np. polskie zamienniki-wzmacniane wszystko było sztywne.Chyba jednak kupie orginał co by za robote przynajmniej dwa razy nie płacić.

pawelek
14-07-06, 22:41
Ja ostatnio wymieniałem takie tuleje u siebie (nie pamiętam na jakiej firmy) i jedna skrzypi
jak skur.....syn :|
Porażka

gryzmo
15-07-06, 23:35
Kupiłem jednak orginały.W sumie są tak samo miękie jak NOK,ale pewnie lepsze.Jak by ktoś chciał to NOKi mogę teraz taniej odstąpić bo nie mam co z nimi zrobić.

Piotrek Klag
15-07-06, 23:55
Kupiłem jednak orginały.W sumie są tak samo miękie jak NOK,ale pewnie lepsze.Jak by ktoś chciał to NOKi mogę teraz taniej odstąpić bo nie mam co z nimi zrobić.
powiem tak - kazdy temat "czy dobre sa podróby tuleji" to temat zbędny - kupuje sie oryginay i tyle i koniec i kropka.

Jak chce ktos z Was zaoszczedzic 50 zł to niech kupi podróby i nie pyta czy dobre czy złe bo wszystkie sa do dupy i tyle. Zaoszczedzi 50 zł a potem zapłaci jeszcze raz i bedzie super.

Zamknijcie ten temat bo szkoda czasu na niego.

tomekk
16-07-06, 00:23
Zamknijcie ten temat bo szkoda czasu na niego.

Masz dziwną tendencję do sugerowania zamykania tematów :roll: Nie bardzo to rozumiem... Przeszkadza Ci, że ktoś chce się dowiedzieć czegoś o tulejach firmy NOK?
Może akurat wątek przeczyta kilka osób mających wyrobione zdanie i zechce się podzielić.

minime
16-07-06, 01:08
Nie chodzi mi o opinie typu "cukierki to tylko oryginaly" tylko czy ktos to kupil i jest zadowolony


powiem tak - kazdy temat "czy dobre sa podróby tuleji" to temat zbędny - kupuje sie oryginay i tyle i koniec i kropka.


wszystkie sa do dupy i tyle
To znaczy ze kolega testowal juz wszystkie ?

moze nie dla wszystkich temat jest zbedny, jak np dla mnie
moze okaze sie ze NOK sa stosowane przez Honde lub byly stosowane
moze okaze sie ze jednak warto je kupic i ze wytrzymuja sporo kilometrow
moze w koncu sie okaze ze jest sposob zeby zaoszczedzic pare zlotych

...no i moze dla niektorych temat jest zbedny. Wiec moze niech zostawia go dla tych dla ktorych nie jest..

pozdrawiam
Mini

Piotrek Klag
16-07-06, 11:28
wszystkie sa do dupy i tyle
To znaczy ze kolega testowal juz wszystkie ?


jedyna szansa że ten temat zbędny nie jest to fakt, że ktos pojedził na nich z 50-100 tysięcy i cos o noch powie - póki co wnie widać takiego na horyzoncie wiec lepiej zamknac i jak sie taki ktos pojawi to napisze do maderatora że trza otworzyc i po bólu - ale to chyba trochę za trudne...

Bo temat typu jak kupiłem ale i tak nie załozyłem to chyba troche bez sensu jest...

Po drugie jak tuleja jest gówniana to juz przy wprasowywaniu w wahacz wyglada do kitu - tak ma większosc zamienników.

A ja swoja opinie buduje na tym, że na super zamiennikach pojeździłem 10-15 tysięcy i były do wywalnie. I od tej pory nie eksperymetnuje.

TomekKujawiak
05-05-09, 14:22
Witam
Mam problem byłem w ASO hondy i powiedzieli że nie te największe tuleje nie występują osobno...
Powiedzieli że jesli podam numer katalogowy to moga załatwić...
MOŻE KTOŚ MA
MOJE AUTO CIVIC 1997 ROK COUPE EJ8
BĘDĘ NAPRAWDĘ WDZIĘCZNY ZA POMOC EWENTUALNIE WSKAZANIE GDZIE MOGE JE KUPIC..
pOZDRAWIAM