PDA

Zobacz pełną wersję : D13B2 dwa filtry paliwa???



Szakal
19-02-05, 23:42
Panowie i ewentualnie panie czy w D12B2 są dwa filtry paliwa? :shock:
koles ma sklep z czesciami i ostatnio wpadl do niego gosc po filtr paliwa do takiej hondy,ale podobno taki filtr mozna dostac tylko w aso bo zaden filtron tego nierobi.moze dlatego mam takie cyrki z autem ze jak go dusze to on zwalnia. :x

Toms
20-02-05, 01:17
rozumiem ze chodzi co o d 13b2 wiec jest jeden filtr paliwa w okolicy baku , kolo lewego kola pod pastikowa zaslonka. Charakterystyczne jest to ze nie ma on gwintowanego wejscia a ni wejscia jest na zwykle opaski.Pozdrawiam

Szakal
20-02-05, 12:27
oczywiscie d13b2,a wiec tam jest filtr.a ja wymienilem cos co przypominalo filtr paliwa do malucha tylko taki metalowy,to bylo za pokrywą klawiatury,a przed gaznikiem ladnie osadzone i na przewodzie paliwa.co to jest?
Pozdrawiam.

LIO
20-02-05, 12:45
magnetyzer ;)

Maro
20-02-05, 12:46
To co wymieniłeś to był zapewne pochłaniacz oparów .

Szakal
20-02-05, 12:51
to bylo takie male blaszane, z jakas kulka w srodku chyba bo cos brzeczalo jak tym trząchalem,moze wrzucic to spowrotem? :smile:
a ten prawdziwy filtr paliwa to tylko w aso? są jakies podruby?
JAkie koszta jak ktos wie.
Pozdrawiam

jamal
20-02-05, 12:59
ja gdzies czytalem ze z daewoo ticco pasuje ale niejestem pewnien :|

SAJENS
20-02-05, 13:07
Ja kupilem filtr paliwa w zwyklym sklepie z czesciami do autek japonskich i byla to jakas podrobka.
A co do tego co wymieniles czy wyciagnoles z przed gaznika tro mi na magnetyzer wyglada bo one wlasnie maja cos w srodku i to stuka :)

SAJENS

Toms
20-02-05, 14:48
filtr paliwa kosztuje kolo 20zl w JC

Szakal
20-02-05, 15:10
wlasnie bylem w garage i rzeczywiscie kolo baku jest plastikowa oslona pod nia (nad nią) jest zestaw przewodow benzyny ktore prowadza do wlewu paliwa. i to na tym odcinku jest filtr?? ( od wlewu do zbiornika paliwa)
tam widzialem tylko grube rury a nic coby przypominalo fitr.
co do tego co wyciagnolem :P to na magnetyzer tez niewyglada-a one byly seryjnie montowane??przed gaznikiem jest specjalny uchwyt na to cos(to jest troche grubsze moze od kciuka)

SAJENS
20-02-05, 15:35
musze u siebie zobaczyc czy to jest ;:)
SAJENS

Toms
20-02-05, 16:07
tak w tym odcinku jest filtr, a to dugie o czym piszesz to nie bardzo wiem o co biega, zrob foto i wrzuc to ci powiemy co to.
sajens: u ciebie moze tego nie byc, kolega ma gaznik.

Szakal
21-02-05, 00:27
ok postaram sie zrobic foto.to jest owalne podobne do zwyklego fitra paliwa np od malucha tyle ze metalowy.
ps.jak mam pokazac zdjecie.nigdy niemoge bo są zawielkie

Lord_ZED
21-02-05, 22:35
Ja wiem co to może być. Taki zaworek aby się paliwo nie cofało. Tylko było przy gaźniku :).

Szakal
21-02-05, 23:28
chyba bede musial wrzucic to spowrotem, stary mi mowil ze jeszcze to przeprosze i wyciagnal ze smieci :wink:
ale bez tego niema roznicy,wiec niewiem
zrobie zdjecie to moze jakies glowy od hond powiedza co to jest