PDA

Zobacz pełną wersję : Schowkiem pasazera nie pasuje.



Pixel2l
29-12-09, 12:42
Witam
Sprawa wyglada tak, robilem swap czarnego wnetrza kupionego z modelu eg5 bez schowka ktory z koleji dokupilem pozniej na forum juz nie nie wiem czy z coupety czy hb i z jakiej wersji.Problem polega na tym ze nie pasuje i teraz probuje rozgrysc czy jest on moze z anglika czy tez moze sa 2 rodzaje schowkow bo moj szary z wersji noblesse jest duzo ciezszy i widac roznice w ksztalcie i on do mojej obecnej deski pasuje.Sa tez najwyrazniej inaczej mocowane bo w starym mialem blaszke na dlugosci z silowniczkiem ktorych nie ma mozliwosci przeniesienia na nowy.

CroX
29-12-09, 12:48
Schowki w 5 genie wiem ze różnią się tym że jeżeli w desce była poduszka to schowek jest płytszy bo z tyłu musi mieć więcej miejsca ta poduszka...miałem ejdna i drugą wersję i z montażem pasowało wszystko. Co do silowniczka to wiele osób dorabiało mocowanie przy schowku.

Cegła
29-12-09, 12:49
bo moj szary z wersji noblesse .

a w nobleskach nie były tylko czarne wnętrza montowane ?

Nie spotkałem się nigdy z innym rodzajem schowka... może to po prostu anglik ?

CroX
29-12-09, 12:58
Ja miałem schowek z anglika i jakoś go zamontowałem bez problemu dlatego dziwi mnie to...mówię moze być tak że w jednej desce była poduszka pasażera a w innej nie i teraz może coś nie pasować.Jeżeli masz poduchę w desce a schowek z wersji bez poduchy to nie podejdzie.

Pixel2l
29-12-09, 13:13
No to juz jasne :)Dokladnie tak jest!Mialem i teraz tez mam deske z poducha i dlatego stary schowek pasujea nowy nie.No to bede musial sie rozgladnac za nowym.Dzieki wielkie za pomoc!

a w nobleskach nie były tylko czarne wnętrza montowane ?

Nie spotkałem się nigdy z innym rodzajem schowka... może to po prostu anglik ?
Napewno byly ale akurat w mojej wersji mialem szare widac byl wybor przy kupnie;)
Tak jak pisze Corx napewno jeden w stosunku do drugiego jest plytszy i do tego ciezszy.

piroman
29-12-09, 13:17
Heh, ziom, przerabiałem dokładnie ten sam temat kilka miesiecy temu. Miałem zwykłą szarą deskę bez poduchy ze zwykłym szarym schowkiem bez siłowniczka. Potem kupiłem od jednego gościa taki sam schowek tyle że czarny. I co się okazało? Schowek ok ale od angola i jest delikatnie wyprofilowany w drugą stronę, przez co nie pasowały mocowania. Kupiłem więc kolejny schowek i miał byc na 100% OK. I znowu się wqwiłem no bo był czarny, był z europejczyka, ale też był od wersji z siłowniczkiem więc znowu nie pasowały mocowania. Ale w końcu do trzech razy sztuka i udało mi się znaleźć pasujący.
Jak mówisz, że ten szary cięższy od wersji z siłowniczkiem pasuje do obecnej czarnej deski to mam taki czarny na sprzedaż. Jak coś to odezwij się na PW :D

Cegła
29-12-09, 15:23
panowie, ten siłowniczek jest od tego, aby schowek "pomału" opadał, tak ?

piroman
29-12-09, 15:42
panowie, ten siłowniczek jest od tego, aby schowek "pomału" opadał, tak ?
Tak jest ;)