PDA

Zobacz pełną wersję : apexi



grzes
10-07-06, 12:17
witajcie czy jest ktos na slasku kto podlaczylby mi apexi vafc do b16a1? :)

Rikoo
10-07-06, 17:39
pogadaj z sajmonem1000 on tez ma apexi 8)

grzes
11-07-06, 09:51
a moze ktos ma schemat podlaczenia do b16a1?

LIO
11-07-06, 16:02
pogadaj z sajmonem1000 on tez ma apexi

tak i zadawal pytania jak to obslugiwac

grzes
14-07-06, 18:18
i sprawa sie wyjasnila pomogl mi AdamR przeslal mi instrukcje do apexi i sprobuje sam podlaczyc :) pozdrawiam

mighty
14-07-06, 18:30
bo Adaś to złoty chlopak jest ;)

Adam R.
16-07-06, 18:02
http://www.honda-crx.info/forum/portal.php

-> 2nd gen (Cyber) -> Manual ONLINE -> i tam jest instrukcja do EE8 pdf i wiadomo dzial electronics a tam rozpiska wyjscia z kompa

seedi
17-07-06, 18:05
tak i zadawal pytania jak to obslugiwac

A Ty pewnie od razu wszystko wiedziałeś, urodzileś sie wszechwiedzący? Nie bądź, że taki zarozumiały człowieku ;/

LIO
19-07-06, 15:49
tak i zadawal pytania jak to obslugiwac

A Ty pewnie od razu wszystko wiedziałeś, urodzileś sie wszechwiedzący? Nie bądź, że taki zarozumiały człowieku ;/

a z czym ty mi tutaj wyskakujesz chlopaku ?
czy o tym jest temat ?

ktos poleca kolesia który ma niby ogarniac Apexi, a sam pyta na forum jak nim ustawiac, wiec to ma byc osoba godna polecenia dla kogos kto szuka w tym zakresie porady ?

nie pozdrawiam

Adam R.
19-07-06, 16:00
tak i zadawal pytania jak to obslugiwac

A Ty pewnie od razu wszystko wiedziałeś, urodzileś sie wszechwiedzący? Nie bądź, że taki zarozumiały człowieku ;/

a z czym ty mi tutaj wyskakujesz chlopaku ?
czy o tym jest temat ?

ktos poleca kolesia który ma niby ogarniac Apexi, a sam pyta na forum jak nim ustawiac, wiec to ma byc osoba godna polecenia dla kogos kto szuka w tym zakresie porady ?

nie pozdrawiampytal a teraz pewnie wie i moze powiedziec innym jak ustawic

LIO
19-07-06, 16:15
z pewnoscia ma opanowane :lol:
(najswieższy temat)
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=16381&postdays=0&postorder=asc&start=0


niemniej jednak sadze ze podlaczyc potrafi

sajmon1100
29-07-06, 10:58
tak i zadawal pytania jak to obslugiwac

A Ty pewnie od razu wszystko wiedziałeś, urodzileś sie wszechwiedzący? Nie bądź, że taki zarozumiały człowieku ;/

a z czym ty mi tutaj wyskakujesz chlopaku ?
czy o tym jest temat ?

ktos poleca kolesia który ma niby ogarniac Apexi, a sam pyta na forum jak nim ustawiac, wiec to ma byc osoba godna polecenia dla kogos kto szuka w tym zakresie porady ?

nie pozdrawiam
ziomek sie pyta kto mu podłączy ,a nie ustawi - ja pytałem jak sie to ustawia , a podłączyć dałem rade także wyluzuj

[ Dodano: Sob 29 Lip, 2006 ]




tak i zadawal pytania jak to obslugiwac

A Ty pewnie od razu wszystko wiedziałeś, urodzileś sie wszechwiedzący? Nie bądź, że taki zarozumiały człowieku ;/

a z czym ty mi tutaj wyskakujesz chlopaku ?
czy o tym jest temat ?

ktos poleca kolesia który ma niby ogarniac Apexi, a sam pyta na forum jak nim ustawiac, wiec to ma byc osoba godna polecenia dla kogos kto szuka w tym zakresie porady ?

nie pozdrawiampytal a teraz pewnie wie i moze powiedziec innym jak ustawic
niestety narazie tylko wiem jak obniżac vteca i tyle....

[ Dodano: Sob 29 Lip, 2006 ]

z pewnoscia ma opanowane :lol:
(najswieższy temat)
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=16381&postdays=0&postorder=asc&start=0


niemniej jednak sadze ze podlaczyc potrafi
dałeś temat o turbo , a tu pytają o Apexi więc nie kozakuj....

[ Dodano: Sob 29 Lip, 2006 ]


tak i zadawal pytania jak to obslugiwac

A Ty pewnie od razu wszystko wiedziałeś, urodzileś sie wszechwiedzący? Nie bądź, że taki zarozumiały człowieku ;/
Lio wie wszystko...... :roll:

LIO
29-07-06, 18:19
dałeś temat o turbo , a tu pytają o Apexi więc nie kozakuj....
nie chodze w kozakach
Adam napisal ze zapewne masz juz Apexi opanowane, wiec dalem przyklad ze nie koniecznie. Nie podawalem tego przykladu jako umiejętnosc podlaczenia

Lio wie wszystko......

nigdzie tak nie napisalem, nie próbuj czytac miedzy wierszami, bo ci to nie wychodzi

napisalem natomiast:


niemniej jednak sadze ze podlaczyc potrafi

więc mu podłącz i nie bij piany

sajmon1100
29-07-06, 18:37
dałeś temat o turbo , a tu pytają o Apexi więc nie kozakuj....
nie chodze w kozakach
Adam napisal ze zapewne masz juz Apexi opanowane, wiec dalem przyklad ze nie koniecznie. Nie podawalem tego przykladu jako umiejętnosc podlaczenia

Lio wie wszystko......

nigdzie tak nie napisalem, nie próbuj czytac miedzy wierszami, bo ci to nie wychodzi

napisalem natomiast:


niemniej jednak sadze ze podlaczyc potrafi

więc mu podłącz i nie bij piany

niema problemu z podłączeniem -ale ustawić tego ustrojstwa nie potrafie




:D PEACE!!

LIO
29-07-06, 18:54
ja nie potrafie, ani podlaczyc, ani ustawic bo nie mialem potrzeby tego uzytkowac

nie chodzilo mi o wszczynanie jakiejkolwiek wojny, chociaz inni próbowali to chyba wywolac swym podpuszczaniem
równiez peace :)
i koncze OT