PDA

Zobacz pełną wersję : HONDA Civic 1.6i VTi - F1 V Type-s



tomapl
07-07-06, 19:00
Czy ktoś może mi wyjaśnić czym różniły się te wersje i czy wogóle są osiągalne w dobrym stanie w Europie (Szwajcaria?) ?? Polsce (to chyba niemożliwe)?? I jaki jest średni koszt.

ppm702
07-07-06, 19:11
jak poszukasz na forum to znajdziesz interesujące CIę informacje. Były już omawiane wersje VTI, F1 i TypeS

MartinS
08-07-06, 10:48
Czy ktoś może mi wyjaśnić czym różniły się te wersje i czy wogóle są osiągalne w dobrym stanie w Europie (Szwajcaria?) ?? Polsce (to chyba niemożliwe)?? I jaki jest średni koszt.

szwajcaria jak najbardziej tak, w PL nie udeżoną będzie ciężko kupić.....
a co do kosztów to za tyle za ile znadziesz, właz na szwajcarską strone z ogłoszeniami i bedziesz wiedział.......

a znaj dobre serce...w type-s była tapicerka alkantara-skóra i jakieś lepsze audio z tego co pamietam a reszte szukaj sam :)

tomapl
08-07-06, 11:58
Dzięki - bede szukał ;]

Dealer
23-03-07, 23:44
mam pytanie dotyczace vti 98 przed liftem, mimo ze jest przed liftem ma zegary po lifcie! czy to jakis przekret czy, tak bywalo??

rem36
24-03-07, 00:02
a czym sie roznia zegary po lifcie?

Dealer
24-03-07, 00:23
sa juz biale, nie czerwone!

Amadeus
24-03-07, 22:00
Koszt w szwajcarii jesli chodzi o te wersje jest duzy szczegolnie jest auto jest cale nie bite , ja swojego czasu sciagnalem dla siebie wersje limitowana Rallye (cała biała ) i koszt byl dobry.Jezeli zalezy ci na kasie to najlepszych rozwiazaniem dla ciebie jest kupno auta lekko uderzonego.