PDA

Zobacz pełną wersję : stronka lub forma zegarów do cifa 92-95



smoku
16-02-05, 00:19
witam mam nadzieje ze nie popelniam jakiejs gafy umieszczajac ten post tutaj(jetsem tu nowy) przegladalem tematy ale mam pytanko:

ma ktos moze forme czy plik z tarczami zegarowymi (chcialem sobie wymienic na biale) nie mam takowej formy a juz potem z nia sobie dam rade przerobie w programie graficznym co moge udostepnic jesli tos bedzie chetny.pytanie kieruje dlatego ze nie chce wymontowywac teraz calej deski i skanowac czy odrysowywac zegarów.jak kogos oburzyl ten post sorki jak ktos ma i to mu nie robi róznicy to dajcie jakies namiary lub poslijcie cos artone11@wp.pl


peace for all

siemaR
16-02-05, 00:27
jakbyś uzupełnił profil, to nie musielibyśmy zgadywać jaka to jest Twoja honda :roll:
może coś tutaj:
http://www.dynamiitti.com/autodata/mpohjat.html#90crx

Rikoo
16-02-05, 08:07
Chcesz wymienic na biale poszukaj w archiwum lub kup indiglo :D

Adam R.
16-02-05, 09:50
witam mam nadzieje ze nie popelniam jakiejs gafy umieszczajac ten post tutaj(jetsem tu nowy) przegladalem tematy ale mam pytanko:

ma ktos moze forme czy plik z tarczami zegarowymi (chcialem sobie wymienic na biale) nie mam takowej formy a juz potem z nia sobie dam rade przerobie w programie graficznym co moge udostepnic jesli tos bedzie chetny.pytanie kieruje dlatego ze nie chce wymontowywac teraz calej deski i skanowac czy odrysowywac zegarów.jak kogos oburzyl ten post sorki jak ktos ma i to mu nie robi róznicy to dajcie jakies namiary lub poslijcie cos artone11@wp.pl


peace for all
peace for you

smoku
16-02-05, 18:11
siemaR na pierwszy rzut oka idento jak twój przynajmniej ten z fotki.
profil..no mialem to zrobic ale chce najpierw zrobic fotki i potem wszystko pouzupelniam anyway dzieki za adres w kazdym razie(to juz znalazlem myslalem ze ktos ma cos innego ale z tych chyba skorzystam dzieki jeszcze raz.

peace

rAku*
29-04-05, 01:02
A gdzie znajde forme zegrow (chce zrobic biale) do civic 92-95' tylko ze bez obrotomierza, bo tam gdzie podaliscie sa niby zegary ale z obrotomierzezm i tylko predkosciomierz mi pasuje.

pozdrawiam i czekam na jakies info