PDA

Zobacz pełn± wersję : pod¶wietlenie nawiewu VIgen.



SIMONOVSKy'
10-12-09, 13:55
Witam serdecznie
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że użyłem opcji szukaj Chciałbym się dowiedzieć jakie żarówki odpowiedzialne s± za pod¶wietlenie nawiewów, oraz jak zabrać się za demontaż obudowy (może jaki¶ schemat). Znalazłem jedynie do innego typu civiców. Posiadam 5ci± drzwiow± civiczke z 2000r. i z tego co widzę to wszystko jest jakby scalone, i nie za bardzo wiem jak sie tam dostać

z góry dziękuje za pomoc.

pozdrawiam serdecznie

Baracuzzz
10-12-09, 14:19
Do zmiany koloru pod¶wietlania sterowania nawiewem stosuję się diody t5/r5. Wystarczy odkręcić schowek, popielniczkę, doln± obudowę od strony pasażera i jak masz w miarę sprytne palce do uda ci się je wymienić bez demontażu całej konsoli ¶rodkowej.

SIMONOVSKy'
10-12-09, 14:48
dzięki wielkie

Silent
10-12-09, 21:40
a w wersji hb jest też taka możliwo¶ć wymiany żarówki bez demontażu konsoli?

pablo_020
10-12-09, 22:14
raczej nie.

Baracuzzz
10-12-09, 22:49
Konsole w coupe i hb s± pewnie takie same więc można spróbować, wystarczy fotel złożyć i położyć się tak żeby wsadzić głowę w miejsce schowka. Trochę gimnastyki ale o ile mniej rozkręcanie.

TomK
11-12-09, 22:10
Konsole w coupe i hb s± pewnie takie same więc można spróbować, wystarczy fotel złożyć i położyć się tak żeby wsadzić głowę w miejsce schowka. Trochę gimnastyki ale o ile mniej rozkręcanie.

Coupe, sedan i hatchback 3drzwiowy maja takie same konsole. W temacie jest mowa o angliczce :) czyli zupełnie innej konsoli. Poszukaj dokładnie na forum i w necie - na 100% s± zdjecia jak rozebrac konsole w 5drzwiowej.