PDA

Zobacz pełną wersję : płyta sie zacina w momencie dodawania gazu



tofiks
07-12-09, 14:37
Witam, mam taki mały problemik, bo mam tak jakieś stare radio "sony" na płytki i co mnie dziwi że gdy jadę i dodaje gazu to mi zacina płytkę, a jak jadę luzem ( bez dodawania gazu to idzie dobrze), zacina najczęściej przy większych obrotach, a jak słucham radia to nic nie zacina, może ktoś się orientuje co to się dzieje, bo mam zamiar wymienić radioodtwarzacz i nie chcę żeby przy nowym było tak samo, z góry dziękuje za pomoc.

pit
07-12-09, 14:38
moze już optyka siada w odtwarzaczu i przy gazowaniu wibrację przechodzą na optykę i od cała filozofia

wyciągnij od kogoś radio podłącz na chwilę i sprawdź przed kupnem nowego

artur123
07-12-09, 19:36
a mi sie zdaje ze gdzies w obwodzie masz jakies zwarcie...

tofiks
07-12-09, 20:19
ale to nie zawsze zacina, różnie z tym jest, czasem jak włożę płytkę i jak auto stoi to zacina jak cholera, a czasem jak włożę to chodzi elegancko chodź bym nie wiadomo co robił, ale jak już tak przesadnie tnie to wyciągam płytę i wkładam z powrotem i aż do skutku :)

pit
07-12-09, 20:22
tyle ze radio kiedy gra TUNER FM gra i nic ie zacina a kiedy CD to zacina.. więc zwarcie ma raczej nie wiele..

Obstawiam na zużytą optykę odtwarzacza CD..

Jeżeli radio masz w "kieszeni" wysuń i wsuń jakieś pożyczone od kolegi sąsiada, chłopaka, dziewczyny itp itd :D na chwilę pojeździć pogazuj i sprawadź

tofiks
07-12-09, 20:45
ok postaram się tak zrobić, ojciec ma w swoim aucie kenwooda to mu kiedy gwizdnę :) i sprawdzę, a tak w ogóle to dziękuje wam za rady :).

skolopendra
08-12-09, 14:47
bo mam tak jakieś stare radio "sony"

więc pora już je zmienić gdyż:

Obstawiam na zużytą optykę