PDA

Zobacz pełną wersję : pomysl na wnetrze civa???



PAT
13-02-05, 23:46
chce zmienic wnetrze mojego civica, fotele 2x kubelki sa w kolorze srodek czerwony, boki czarne tak samo tyl bedzie..teraz pytanko o deske rozdzielcza robic cos jeszce ???? bo jakos smutno jest..kolor autka czerwony :) jakies sugestie?? moze podsufitka czerwona??? tylko bez glupich komentarzy please :evil:

Dominik_bb
13-02-05, 23:52
Moze jakies elementy deski pod kolor autka pomaluj :) stare ale jare to jeszcze jest

PAT
13-02-05, 23:57
no wlasnie o tym myslalem, moze czerwona okleinka http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=63447?? nie wiem sam..co myslita???

Peter
13-02-05, 23:59
Szelki daj czerwone :) Zioom.

lukiasz
14-02-05, 00:07
Szelki daj czerwone :) Zioom.

no juz lepiej

PAT nie rob wiochy!! plisss to tak jkabys chcial zalozyc swiecace spryskiwacze :)

dobre fotele + pasy ewentualnei jakies zastrzaly czy półklatka to jest to w twoim przypadku a nie mocne auto i ful lakierowana deska hehehe

itr
14-02-05, 01:04
ta okleina to nieporozumienie estetyczno-wzrokowe

PAT
14-02-05, 01:15
no wlasnie mi tez nie pasuje ta okleina bo jakos takos dziwna jest..fotele ladniutkie juz sa kanapa w planach, paski tez beda ale nie wiem jakie jeszce ale napewno czerwone..

Lukiasz-> fotele beda jakby nie sparco itd tylko te polskie podrobki aczkolwiek ta sama konstrukcja :) sa wytrzymale juz komus zycie uratowaly

dzieki za sugestie, a to nie jest temat wiocha tylko sie pytam bo nie hce zeby tylko autko *******alalo ale tez wygladalo robie go w kolorach czeriwn i czern i juz zewnatrz seria + czarne fele (moze ROTA albo NIPPON) ale chcoialem zeby srodek przytulnie wygladal :)

Dizzy
14-02-05, 02:06
mozesz obic elementy boczkow drzwi i nie wyglada to na wies.
mieszek od biegow zostaw w spokoju. przerobiony na czerwony wyglada jak doklejony. ale czarny z czerwona nitka juz spox.
okleina - w zyciu!

http://members.chello.pl/m.seferynska/PIC00018.jpg

PAT
14-02-05, 02:11
ladnie to u ciebie wyglada, ja okleine tak rzucilem z braku pomyslow :lol: ale boczki beda myslalem o czerwonej podsyfitce :) orginalnie by byl nikt tak nie ma :)

siemaR
14-02-05, 04:36
PAT - jak zostawiasz seryjną kiere, to może obszyj sobie skórą z czerwona nitką - malutki detal, ale diabeł tkwi w szczegółach, wygląda to tak (na żywo lepiej :P :
http://strony.aster.pl/siemar/hania/kiera2.jpg


IMHO - podsufitke zostaw w spokoju, albo zobacz w czymś jak to będzie wyglądało. I w ogóle dobrze pomyśl zanim cokolwiek ruszysz w środku - a może nie czerwono czarny, tylko to co się da i zostało np. szare na czarno?? i ewntualnie jakieś minimalne czerwone akcenty.

PAT
14-02-05, 06:09
dobrze myslisz..skorzystam z twojej sugestii, mi zalezy zeby tego nie spieprzyc o autko fajne, muzyczka fajna bedzie to zeby autko tez fajne bylo..

mam jeszce 1 problem bede robil slupek pod wskazniki musze jakos to obszyc zeby wygladalo i takze drugi slupek zeby to mialo rece i nogi..ale jak i jaki kolor zeby to bylo spojne??? (teraz mam takie kremowe cos)

DZIEKI Z GORY!! pozdr

Octane
14-02-05, 09:10
Oddaj do flokowania :lol:
Cała deche i słupki, bedzie wygladalo lepiej niż jest i koszta tez nie sa straszne. Na czarno
Boczki obszyj tak jak ma Dizzy i bedzie ładniutko.
Podsufitke to albo daj do flockowania, albo zostaw(tylko nie na czerwonwo :twisted: )
Na ebayu mozesz poszukac cała wykładzine czerwoną i bedzie cacy.

Pati
14-02-05, 10:23
tu masz DIY panele drzwiowe: http://www.jdmcivic.com/forums/showthread.php?t=55883

masz czarna deske czy szarą?

hcc
14-02-05, 11:06
ale te czerwone wstawki to festyn !!! Patryk nie rob tego.....

Pati
14-02-05, 11:18
zalezy jak skomponuje kolorystyke wnetrza. u Ciebie niepasowaloby na pewno...

hosi
14-02-05, 11:46
tu masz DIY panele drzwiowe: http://www.jdmcivic.com/forums/showthread.php?t=55883
Obicie drzwi, fajna sprawa.
Mogę wieczorkiem zapodać fotki jak to u mnie wygląda w razie potrzeby.

Adam R.
14-02-05, 11:47
deske to daj do flokowania :twisted: i bedzie mega profi a do czerwonych kubelkow dozuc zielone TAKAT`Y :twisted: i bedzie super mega profi

PAT
14-02-05, 12:17
decha u mnie jest czarna..flokowana decha na czarno rozumiem?? i slupeczki tez czarno?? ale wtedy bedzie taka przerwa na laczeniu z podsufitka..czarne a zaraz kremowe :?

Pati
14-02-05, 12:35
plastiki zrob na czarno. material na drzwiach daj czerwony. przednie fotele czerwone, a tylna kanapa czarna z czerwonym szwem. nic nie flokuj - zbedna sprawa. pasy Takata fajna rzecz, ale $$$...

Octane
14-02-05, 13:17
Ja bym flokował( i chyba bede) :!: :!: Ladnie wyglada ;) Jak po obszyciu materialem, a jest taniej.
Deche na czarno, słupki na jakiś jasniejszy kolor(szary) żeby przechodziło w jasną podsufitke.
Fotele czerwnone, tylne albo czerwnoe albo czarne szyte czerwoną nicią.
Boczki tak jak te co Pati dal linka. ale dodatkowo bym poflokowal plastik.
Wygladalo by super

Pati
14-02-05, 13:39
flock jest superfajny, ale malo praktyczny w aucie uzywanym na codzien. jedyny minus.

GoorY
14-02-05, 14:24
a propos bo temat podobny.

wyciagne podsufitke w sedanie przez drzwi? bo nie chce sie o tym przekonac jak bedzi juz wisiala i okaze sie ze nie wyjdzie :?

<--- w takim sedanie ;)

Cobweb
14-02-05, 14:32
deske to daj do flokowania :twisted: i bedzie mega profi a do czerwonych kubelkow dozuc zielone TAKAT`Y :twisted: i bedzie super mega profi
Pasy Takaty + możesz też zamiast na słupek pokombinować z "wpasowaniem" wsaźników w deskę rozdzielczą - ew. część tu część tu + wykończyć elementy matą karbonową FOLITEC... co do wykończenia słupków to WolfCTR (z Krakowa) zapodał foty wykończenia słupków na czerwono (temat car audio w CTR).

LIO
14-02-05, 15:35
obszyj czarna alcantra z czerwonymi szwami podwójnymi, lub potrójnymi.
Na slupki tez mozesz naciagnac. Deske zostaw w spokoju, cala czarna, wstaw zegary indiglo. Chyba ze chcesz zupelnej odmiany, to wpasuj deske z ITRa.

PAT
14-02-05, 16:19
a pasuje deska od ITR?? i ile taka przemianka kosztuje tzn ile deska i ile montaz gdzies??

wskaznikow nie chce na desce beda 3 na slupku!! moj pomysl wyglada tak boczki jak na linku, kanapa tyl czerwono czarna albo czran szyta czerwonymi nicmi, slupki nie wiem jaki kolor czerwone ??? deska jest czarno szara, a flokowanie to nie glupi pomysl bedzie ladnie wygladac ale trwalosc kiepska :(

dzieki za wszelkie sugestie..i czekam na wiecej pomyslow

LIO
14-02-05, 16:32
Hook robi sobie podmianke deski, na ta z Integry. Gdzies jest temat, ale nie mam w tej chwili czasu szukac, gdzie troszke bylo o tym pisane. Pati chyba dawal link do takiej przekladki. Hook natomiast ma podobno dojscie do tanich czesci z integry, w tym takze deski. Musisz z nim pogadac, z tym ze on cos zniknal.

PAT
14-02-05, 16:41
mo wlasnie nie ma go, dzwonie, pize i nic...w firmie nie odpisuja na maile...ehh pewnie cos tajemniczego robi. :D 8)

Octane
14-02-05, 17:10
A czemu trwalosc floku na desce jest kiepska, przeciez deski nikt chyba nie maca cały czas :lol: :lol:

PAT
14-02-05, 17:14
w sumie racja ale podobno tak jest...

Pati
14-02-05, 17:16
jest trwala, tylko latwo sie brudzi. trudno to utrzymac w czystosci i tyle. tak samo jak kazdy wlochaty zamsz.

PAT
14-02-05, 17:18
ale czarna to chyba mniej widac prawda???

Octane
14-02-05, 17:27
To mam pomysł, moze niech w tym temacie beda wklejane ciekwe aranżacje wnętrz ;)
Przyda sie na pewno wielu osobom :D

Cobweb
14-02-05, 18:45
..... kanapa tyl czerwono czarna albo czran szyta czerwonymi nicmi, slupki nie wiem jaki kolor czerwone ???

dzieki za wszelkie sugestie..i czekam na wiecej pomyslow

nono słupki czerwone :wink: ten kolorek http://img102.exs.cx/img102/3369/caraudio11ug.jpg[/url]

PAT
14-02-05, 19:39
wlasnie mozna by tu wklejac aranzacje wnetrza roznych samochodow napewno ja tez skorzystam teraz opracowuje projekt wnetrza do swojej mistrzyni czeronej..chcialbym zeby nie bylo przesady ale i ladnie..

Pati
14-02-05, 21:31
ale czarna to chyba mniej widac prawda???

a myslisz ze na czarnym lakierze na samochodzie nie widać brudu? ;)
tam jest delikatne włosie, które się targa w różne strony, wciąga włosy i tak dalej. miałeś kiedyś w ręku zamsz?

PAT
15-02-05, 00:26
ano nawet kurtke mam zamszowa :) i jestem zniej zadowolony i nic sie nie dzieje :wink:

Pati
15-02-05, 11:01
tez mam kurtke z zamszu i jest fajna, ale nie w tym sęk. chodzi o to jak sie material zachowuje. nie odradzam Ci flokowania, ale ostrzegam...

emg
15-02-05, 12:16
Na czarnym najbardziej syf widać, a przy częstym czyszczeniu z czarnego floka też się zrobi syf

Adam R.
15-02-05, 12:20
No to trzeba obszyc w skorke deseczke. Skorka z ladnymi szwami to tez spoko lansik i podejrzewam ze nie ma zadnych problemow z czyszczeniem

Banzai
15-02-05, 12:26
Ze skórką na desce to trzeba cholernie uważać bo podrapać ją jest bardzo łatwo. Poza tym w lato trzeba ją ciągle przecierać preparatami do nawilżania, bo inaczej szybko zaczyna pękać a potem odłazić.
Najlepiej obszyć deskę miękkim, gęstym zamszem tylko wtedy pozostaje problem "czesania" żeby ładnie wyglądało :)

emg
15-02-05, 12:30
Ze skórką na desce to trzeba cholernie uważać bo podrapać ją jest bardzo łatwo. Poza tym w lato trzeba ją ciągle przecierać preparatami do nawilżania, bo inaczej szybko zaczyna pękać a potem odłazić.

No to alcantarę - wygląda 100 razy lepiej niż flok, nie zadrapie się jak zwykła skóra, jest matowa, nie trzeba przecierać preparatami, są różne kolory, nie odłazi jak dobrze zrobiona, dobrze się czyści

Na fotele i boczki też alcantarę i jest hit.

Banzai
15-02-05, 12:53
Właśnie alcantare miałem na myśli pisząc o czesaniu.

Adam R.
15-02-05, 13:13
do flowkowanie to jest jakis inny material a nie alcantara :?:

Banzai
15-02-05, 13:21
Flokowanie takie profi to jest metoda natryskowa zamszu na deske, nie obszywanie. Taki zamsz jest sztywniejszy i bardziej szorstki od alcantary.

PAT
15-02-05, 15:00
Wlasnie dosatlem maila od BMT-MOTORSPORTS moze zaciekawi:

Niestety Patryku nie ma możliwości zrobienia czegoś takiego w jeden dzień. Cały proces trwa minimum 5 dni roboczych, ponieważ deskę trzeba najpierw odtłuścić, wyrównać wszystkie nierówności, itp. Następnie potraktować tzw. primerem, a dopiero potem nastryskiwany jest epoksyd, do którego na koniec elektrostatycznie "przyczepiany" jest flok. To trwa ok.2-3 dni (w zależności od tego w jakim stanie jest deska)

Na koniec wszystko idzie do suszenia i trwa to minimu 2 pełne dni. Zazwyczaj trwa to jednak 3 dni.

Jeżeli przyslesz deskę, to oczywiście zrobimy ją (bo i tak 80% jest robionych wysyłkowo). Będzie to trwało ok tygodnia (7-9 dni od dostania przez nas deski).

Koszt flokowania to 550zł. Wysyłka 48zł by Masterlink.

Pozdrawiamy

BMT-MOTORSPORT

emg
15-02-05, 15:21
Alcantara to jest odwrócona skóra :D :D :D

duchu
15-02-05, 21:49
cześć
się będziecie drapać flokat alcantra a może taktaki design
http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=20751 :D :D :D

PAT
15-02-05, 22:38
kolejna odpowiedz BMT:
Witamy serdecznie,

W naszej rajdówce już trzeci rok jeździ ten sam flok. Trzeba tylko pamiętac, ze należy go regularnie odkurzać "włosiatą" końcówką odkurzacze, ponieważ w przypadku osadzenia się starego kurzu deska szarzeje. Jeżeli sie o nią dba to zachowuje swój czarny kolor.

Jak będzie Pan gotowy, to bardzo proszę dać kilka dni wcześniej znać, żebyśmy się przygotowali, ponieważ czasami jest dużo przygotowań rajdówek i flokowanie się "odkłada" (a wiem, że kliencie tego nie lubią ;)

Pozdrawiamy

Banzai
16-02-05, 13:21
Jak sie zdecydujesz na flok to smiało do BMT bo są naprawde poważną firmą.

jinjet
16-02-05, 13:30
wcale ten koszt folkowania nie jest taki duzy, skora ladnie obszyta wyjdzie drozej. ma ktos fotki jak to naprawde wyglada?

Banzai
20-02-05, 21:17
Dobra odnawiam temat bo nie chce zakładać nowego, a pytanie brzmi:
KTÓRA FIRMA W WAWIE PODEJMUJE SIĘ OBSZYWANIA DESKI ALCANTARĄ (a konkretnie konsoli środkowej)? Tylko prosiłbym o takie które nie spartolą roboty :wink:

Pati
20-02-05, 22:29
JAVA robi tylko w skórze? ;)

jinjet
21-02-05, 09:25
miala byc firma w wawie !!

lukiasz
21-02-05, 09:28
JAVA robi tylko w skórze? ;)

Java robi tez alcantare i gadalem ze Sławkiem niby ma kupe roboty ale trzeba dzwonic i gadac a z ceny zawsze mozna zejsc :wink:

emg
21-02-05, 11:05
tylko że ja widziałem ostatnio robotę javy i troszeczkę jakby zeszli z jakością.

Banzai
21-02-05, 11:05
Ale w wawce...

PAT
21-02-05, 15:01
java wcale juz nie jest taka super, wiem ze chodzi o wawe i sam bede mial w tym tygodniu 3 miejsca w wawie dowiem sie od znjomego..a w lodzi TAPCAR ale ceny giga wielkie..dam znac w paitek napewno bede wiedzial bo sam planuje zmiany :)

Hondafan
21-02-05, 19:09
mi sie takie podoba np :lol:
http://www.jtuned.com/media/gallery%2Farticles%2Feddieeg%2F17%2Ejpg
http://www.jtuned.com/media/gallery%2Farticles%2Feddieeg%2F18%2Ejpg

Peter
21-02-05, 20:41
PAT szalony ziomie, nie odlatuj z LanSem tylko pakuj 2 kubły, szelki wybebesz wszystko i klatke chromowaną spawaj. Malolatki w tym sezonie na to będą leciały, mowie Ci 8)

Bedzie: "ŁaŁ PAT, ale Ty masz sportowe auto, rob ze mna co zechcesz!" ;)

lukiasz
21-02-05, 21:03
Bedzie: "ŁaŁ PAT, ale Ty masz sportowe auto, rob ze mna co zechcesz!" ;)

czlowieku nie prowokuj on ma zone :D

jinjet
21-02-05, 22:36
na takich kubelkach albo golych blachach z klatka to napewno bedzie przyjemnie z taka malolatka hehehehe

PAT
21-02-05, 22:55
wlasnie bez takich :D jestem wieny az po grob i wystarczy ze moja bedzie robic ŁOŁ :D

Peter
21-02-05, 23:01
Jiniet, tu nie chodzi o stukanko w aucie szalony ziomie ;) Tylko o dobry grunt pod interesy 8)

Pozdrowienia dla Żony PAT`a Karoliny ;)

PAT
21-02-05, 23:08
Pozdrowienia dla Żony PAT`a Karoliny
nie ma to jak robic dobry grunt pod znajmosc z moja ukochana :grin: