PDA

Zobacz pełną wersję : Obroty nie schodza



mortas
25-06-06, 23:58
Panowie pomocy od jakiegos czasu obroty schodza mi bardzo powoli prawie stoja w miejscu,wyczyscilem krokowy ale to nic nie dalo jak odlacze sensor map to wtedy wszystko jest dobrze czy to mozliwe ze ta mapa paliwa jest zrypana.I jeszcze jedno check mi swieci i wywala kod 41[grzalka czujnika liniowego przeplywu powietrza] ale wczesniej tez swiecil a z obrotami bylo dobrze tak wiec wykluczam teze ze to przez to.Wiecie moze co zrobic?d15z1

Furious
26-06-06, 08:03
jak to obroty schodzą powoli?
jak ma ktoś Ci pomoc jak zupelnie niezrozumiale opisujesz swoj problem...

boomer
26-06-06, 09:19
Moim zdaniem chodzi o to ze gaz nie odpuszcza, co moze oznaczac problemy z linka gazu

mortas
26-06-06, 12:03
Furius widac ze ciezko myslisz co dla ciebie jest nie zrozumiale powiem jeszcze raz wrzucam pierwszy bieg krece np do 3000 i drugi bieg chyba jest normalne ze podczas zmiany biegow obroty powinny spadac a u mnie stoja w miejscu i tak sie dzieje na kazdym biegu.Nie wiem dlaczego tak jest obroty nie opadaja i sa za wysokie podczas zmiany biegow jest odczuwalny lekki zryw przy kazdej zmianie biegow.Nie jest to wina linki nasmarowalem ja dosc dobrze pisalem wczesnie ze jak odlacze sensor map to wtedy obroty schodza dobrze.Podam drugi przylklad wrzucam luz i przygazuje tak do 5000 puszcze gaz a on dalej stoji na 5000 dopiero po ok 10 sek zaczyna opadac starasznie powoli.

Dzida
26-06-06, 12:20
10 sekund to strasznie długo... u mnie jest cos takiego jak podtrzymanie obrotów, ale w okolicach sekundy... :/



Tak trudno postawić kilka przecinków?

Furious
26-06-06, 15:21
Furius widac ze ciezko myslisz co dla ciebie jest nie zrozumiale
W tym momencie odechciewa mi sie odpisywac i pomagac Tobie
Widac jednak potrafisz dokladnie opisac problem, ale po prostu Ci sie nie chcialo, wiec mi teraz tez sie nie chce...
Uzywaj od czasu do czasu znakow interpunkcyjnych

boomer
26-06-06, 15:34
Mortas troche pokory i bez obrazania

mortas
26-06-06, 22:38
Furious łaski nikomu nie robisz nie chce ci sie twoja sprawa nie bede sie wiecej rozpisywal,dzieki za pomoc pozdrawiam.

mighty
26-06-06, 22:44
ziom, ale to Ty masz problem, a nie Furious. On zwrocil Ci tylko uwage, zebys dokladniej napisal, a ty mu z takim textem wyjeżdżasz...więc nie dziw sie teraz :wink:

boomer
26-06-06, 22:58
mortas ty masz nerwice? Furious napisal tylko zebys dokladnie opisal problem co zrobiles dopiero w kolejnym swoim poscie. Czy kultura to takie duze wymaganie?

Dzida
26-06-06, 23:06
Ciii...

ppm702
27-06-06, 01:21
Panowie EOT. Mortas, dwie rundki dookła monitora dla wyluzowania, podajemy sobie ręce i kończymy rozwój wątku w stronę wzajemnych wycieczek