PDA

Zobacz pełną wersję : Filtr kabinowy



Cichy90
27-11-09, 22:49
Witam. Może ktoś wie gdzie znajdę w sedanie 95r. V gen. filtr kabinowy?

Skoti
27-11-09, 23:28
U góry jest szukajka!!! Za schowkiem powinien być ale szanse że go masz są nikłe.

w0jteq
28-11-09, 09:03
w V gen niema filtru kabinowego

Cichy90
28-11-09, 09:07
Nie ma? Bo nieraz jak postawie samochód pod jakimś drzewem i później włączę nawiew to mam igiełki w środku samochodu

skolopendra
28-11-09, 12:37
Bo nieraz jak postawie samochód pod jakimś drzewem i później włączę nawiew to mam igiełki w środku samochodu

sam widzisz :)


Nie ma

jarek_alien
28-11-09, 22:54
ja u siebie w coupe w V genie nie mam filtra kabinowego sprawdzałem

molekss
28-11-09, 23:53
generalnie w 5gen nie ma filtra kabinowego, a żeby się upewnić należy zdemontować schowek pasażera i zobaczyć czy takowy filtr występuje w Twoim samochodzie :)

Skoti
29-11-09, 00:33
jak sie dobrze poszuka to na forum ktoś wkleił fotki gdzie dokładnie i jak to wygląda.

KarQ
29-11-09, 00:52
O, myślałem, że u mnie problem z parującą szybą wiąże się z zabitym filtrem, jednak przyczyny muszę szukać gdzie indziej.

Skoti
30-11-09, 14:54
To jest zwykła para czy towarzyszy temat tłusty osad ?

nike69
11-03-10, 02:29
witam,
troszke odswieze ;)
skoti a jak jest tlusty osad to oczym swiadczy?
u siebie oczywiscie szukalem i nieznalazlem filtra i teraz jestem pewny na 100% bo sobie przypomnialem na jesien zawsze mam liscie w srodku i w kratkach nawiewu :p

pytanie tylko co zrobic aby zalozyc jednak ten filtr? czy ktos probowal tak poprostu go tam gdzies wsadzic i przymocowac a tym tunelu nawiewu (czy jak tam sie to zwie :p) czy raczej nie oplaca sie nic rzezbic tylko kupic ta czesc nawiewu z filtrem od wersji ktora miala? tylko teraz pytanie co dokladnie kupic jak sie ta czesc nazywa? i czy od 6gen podejdzie?
gdzies tam wertujac forum natknalem sie na opinie ze wystarczy kupic ramke do filtra od wersji ktora go posiadala.. ale gdzie niby ta ramke z filtrem sobie wsadze?? ...ja nie ma tam wogole miejsca, jest wszystko zabudowane

Nemereth
11-03-10, 02:54
skoti a jak jest tlusty osad to oczym swiadczy?
Strzelę... cieknąca nagrzewnica? Czy nieruszana klima od x czasu?

mizer
11-03-10, 10:10
witam,
troszke odswieze ;)
skoti a jak jest tlusty osad to oczym swiadczy?


nagrzewnica puszca plyn chlodzacy

Skoti
11-03-10, 12:57
dokładnie, nagrzewnica prosi się o wymiane. nie wiem czy ktoś próbował zakładać filtr ale chyba nie jeśli go nie było

nike69
11-03-10, 21:47
u mnie jest lekko tlusty osad albo mi sie wydaje bo jestem przewrazliwiony.. nie wiem ale wiem jedno ze plyn chlodniczy gdzies ucieka w malych ilosciach bo w malych ale gdzies musi spierdzielac moze wyparowuje (?) bo czytalem ze takie jaja tez moga byc jak sie ma jakis plyn typu borygo a ja wlasnie taki mam
ale wiem ze w tamtym roku mialem mokro pod dywanikami z przodu ale jak patrzylem to w gorze one byly suche czyli raczej od przodu nie cieklo tylko to byla ta woda ktora tez byla w bagazniku teraz juz w bagazniku nie mam wody jakims cudem a pod dywanikami musze sprawdzic
co do filtra to bede kombinowal zeby go jednak jakos zalozyc..