PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Cos stuka w bagazniku...



_Kony
20-06-06, 21:46
Na wstepie chcialbym sie przywitac jako nowy cz³onek forum i jako posiadacz Hondy Civic. Zakupilem pojazd w niemczech i jak narazie jestem bardzo zadowolony 1.4 180tys km 90km wersja Comfort:) ale wracajac do tematu.. Cos stuka w okolicach bagaznika, nie jest to polka bo dzis bez niej jezdzilem i dalej stuka³o nie mam wiecej koncepcji coz to moze byc ze wzgledu na krotki staz uzywania samochodu. Szuka³em w archiwum i znalazlem szczatkowe informacje ktore nie do konca wyjasni³y co to moze byc. Uprzejmie prosze o podpowiedz coz to moze bys i jak sie pozbyc tych niemilych odg³osow.
Pzdrawiam.

prz3mo
20-06-06, 21:51
Zdejmij polke, posadz kogos z ty³u i niech nads³uc**** skad dobiega halas....
Bo gdybac tylko mozemy, czy cos w bagazniku, czy moze cos w zawieszeniu....

tomekk
20-06-06, 21:54
Witamy:) choæ... -> od witania siê jest inny w±tek :) znajdziesz bez problemu

Co do Twojego problemu, to trudno wró¿yæ z opisu. Skoro nie pó³ka, to po kolei usuwaj inne przedmioty oraz sprawd¼, czy to przypadkiem nie klapa od baga¿nika - przynajmniej w 5 generacji to ona lubi ha³asowaæ.
Czasami mo¿na byæ te¿ zwiedzionym przez stuki w rzeczywisto¶ci dochodz±ce z zawieszenia - szukajcie a znajdziecie - powodzenia :)

_Kony
21-06-06, 13:20
Juz znalazlem odpowiedz na trapiace mnie stukanie z okolic bagaznika.. Okazalo sie iz nie byla to polka czy inne elemety tylko gumy w klapie bagaznika(po podniesieniu klapy wystaja takie dwa gumowe odboje prawie na krawedziach klapy) sa one wykrecane maja cos w rodzaju gwintu, wykrecilem je delikatnie tak zeby nie zostaly w reku i teraz jest zaskakujaco cicho nawet na wiekszych nierownosciach jakie mozna spotkac na naszych drogach. Za wszelkie podpowiedzi naprowadzajace dziekuje.
Pozdrawiam.