PDA

Zobacz pełną wersję : Sciaganie w prawo



wunat
20-06-06, 20:12
Od jakiegos czasu sciaga mi furacze w prawa strone, natomiast kierownica jest delikatnie obrocona w lewo, pytanie, co jest nie tak? wiem ze prawy przegub jest do zrobienia, czy to moze byc tego wina? dodatkowo czasami kierownica nie odbija plynnie a skokowo (lozysko?), a moze cukierki? dobrze kombinuje? Czy raczej koncowki drazka? wiem ze i tak pewnie czeka mnie wycieczka na diagnostyke ale moze cos mi podpowiecie

[ Dodano: Pią 23 Cze, 2006 17:37 ]
ktokolwiek?

nrgetic
04-07-06, 16:57
Jak skokowo kierownica, to najprawdopodobnie bedzie przegub, z tego co amietam, to mialem tak jakis czas temu

Bizum
07-07-06, 16:55
ja mam podobnie ;]
Jak ustawie kierownice prosto to skreca w lewo ;]
Musze miec ja lekko przekrzywiona w prawo zeby jechac prosto. na poczatku bylo to dziwne ale zdazylem sie przyzwyczaic i nawet o tym nie pamietam, ten post dopiero przypomnial mi o tym.
A moze to ja krzywo w samochodzie siedze :mrgreen:

TeeS1975
07-07-06, 17:23
to pozostałość po ustawianiu geometri jak się panu kaziowi ustawi, i potem nie zawsze kiedy kierownica jest prosto to koła też :D

gotik
11-07-06, 23:02
Tak tak, to zdecydowanie zbieżność. U mnie kierownik był krzywo i ściągało delikatnie w lewo przy przyspieszaniu, po ustawieniu zbieżności (40 pln) koło kierownicy się wyprostowało i przestało autko ściągać.

kamil_szewczyk
05-08-06, 21:28
potwierdzam geometria jest potrzebna temu autku.jeżdząc po naszych drogach warto kontrole robić co rok.
pozdrawiam kamil

kamil_szewczyk
05-08-06, 21:28
potwierdzam geometria jest potrzebna temu autku.jeżdząc po naszych drogach warto kontrole robić co rok.
pozdrawiam kamil