PDA

Zobacz pełną wersję : d15z6- poduszki powierzne



MARIOpl
17-06-06, 17:00
Wiecie moze czy byly 6 gen z 98 roku silnik d15z6 wersje bez poduszek powietrznych?? kolo mowi ze akurat to jest taka wersja a jakos mi sie w to nie chce wierzyc.ma klime elektryke centralny abs a nie ma chodz jedenj poduszki?? ......

escezet
17-06-06, 20:20
powiem Ci, że ja mam D15Z6 z 99 roku i mam dwie poduszki. Ale bardzo możliwe, że były takie bez, bo widzialem np. civici 1.4 z lat 96, 97, 98 bez poduszek, wiec może i 1.5 też takie były.:) Jak bym na Twoim miejscu poszukał takiej z poduszkami.

Meskal
22-06-06, 19:46
Sa takei opcje najwyrazniej bo i ja taka ogladalem. Chyba ze byla ostro walona z wymieniona kierownica i deska. Ale raczej bys poznal. ;)

3dan
23-06-06, 18:00
Sa takei opcje najwyrazniej bo i ja taka ogladalem. Chyba ze byla ostro walona z wymieniona kierownica i deska. Ale raczej bys poznal.

No nie koniecznie bys poznal!!Ja w mojej Hani 97r ktora miala przekladke robiona,bo byla wyprodukowana w Japoni mam zalozona deske z europejczyka i tez mam tylko jedna poduche bo akurat ta decha nie miala opcji na druga a w orginale byly dwie.Oczywiscie fachowiec zorientuje sie ze decha jest wlozona ale nie kazdy ma takie doswiadczenie np Ja hehe

pirus
23-06-06, 19:36
ja osobiscie uwazam ze nie ma d15z6 bez poduszek... ale niestety nie moge tego poprzec jakimis faktami ;/