PDA

Zobacz pełną wersję : licznik z obrotomierzem



lukaszadidas
19-11-09, 19:40
Witam posiadam honde civic V gen. hb. wersja licznika bez obrotomierza wiec chccialem sobie zamontowac zegary z obrotkiem. I tu pytanie czy takie zagart z wersji agielskiej beda pasowaly????http://www.allegro.pl/item822827193_honda_civic_92_95_licznik_z_obrotomi erzem_jajko.html

Gorliś
19-11-09, 20:04
Bedzie, ale chcesz miec przebieg w milach (predkosc pomijam bo sa dwie skale) i niepotrzebny wskaznik od skrzyni automatycznej? Ja bym dolozyl 50zl i kupil zegary z europejczyka.

KrzyChules
19-11-09, 20:38
pasowac pasuja , zawsze mozna przerzucic moduł predkosciomierza stary odkrecając 3 srubki

Mierzej
19-11-09, 20:51
pasowac pasuja , zawsze mozna przerzucic moduł predkosciomierza stary odkrecając 3 srubki

dokladnie;)
tylko czy AUTOMAT nie bedzie wkurzal;) ale glownie o obrotomierz przeciez chodzi

lukaszadidas
19-11-09, 21:35
te kontrolki raczej ni ebeda przeszkadzaly bo mam zamiar jakies biale tarcze na to zalozyc. wiec istnieje taka mozliwosc przelozenia modulu predkosciomierza?? i bede mial w pelni wartosciowy licznik w kilometrach z dzialajacym obrotkiem:D??

Mierzej
19-11-09, 22:10
nom;)
ja dzis zrobilem identyczna operacje na swoim obrotku dzieki pomocy CHIPSY2'ego (THX!!)
jeszcze nie zalozylem ale mysle ze bedzie ok;)

umiesz zdejmowac zegary? sa ukryte srubki:P poszukaj na forum jak to zrobic;)

lukaszadidas
19-11-09, 22:31
hmmm ?? ukryte srubki?? moze jakies szczegóły??

Dudek80
19-11-09, 22:36
pasowac pasuja , zawsze mozna przerzucic moduł predkosciomierza stary odkrecając 3 srubki

Czy w takim razie ja mógłbym sobie sam moduł prędkościomierza podmienić i mieć w km/h zamiast mph?
Mam automat i raczej ciężko znaleźć zegary z km/h. W sumie już się pogodziłem że mam w milach ale jakby tak się dało podmienić to bym się skusił :D

KrzyChules
19-11-09, 22:45
tak mozna podmienic sam modol predkosciomierza , sam zmieniałem by miec ori przebieg , tylko nie wiem czy w 6 genie moduły sa odkrecane, jak są to git

Dudek80
19-11-09, 22:47
tak mozna podmienic sam modol predkosciomierza , sam zmieniałem by miec ori przebieg , tylko nie wiem czy w 6 genie moduły sa odkrecane, jak są to git

Są na pewno - przynajmniej obrotek, musiałem go wyciągnąć żeby żarówkę od kontrolki poduszek wymienić.

Nemereth
23-11-09, 19:01
tylko czy AUTOMAT nie bedzie wkurzal z kontrolek automatu można zrobić shift lighty :)