Zobacz pełną wersję : d14a4, co dalej ?
Mam pytanie odnośnie mojego silnika d14a4 w EJ9. Poprzednio posiadałem Honde 5gen z silnikiem d15b2, jak wiadomo lepsze osiagi od 14...niestety trzeba isc rocznikami do przodu tak wiec kupowac nowsze modele, jednak aktualnego Ej9 chciałbym zostawić na dłużej i pytanie brzmi, od czego zacząć jesli by lekko modyfikowac silnik, chodzi mi o wałek rozrzadu, czy kolektor ssacy, i od jakich modeli podejdzie. Oczywiscie nie chodzui o uzyskanie 150km lecz chociazby z tych 90 wycisnąć 125 :)
A dać po łapkach za nieużywanie opcji "szukaj"?
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=285
Oczywiście ceny będą nieco wyższe, bo i temat stary.
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=15180
Tu masz dobry przyklad tego co mozna zrobic z d14. Ale i tak wiekszosc bedzie namawiala Cie na swap.
no tego sie obawiałem z tego co tu czytałem, jesli swap to jaki? wiazki elektryczne itd komp do wymiany ? jak to wygląda. Bo do wykonania mam człowieka tylko chodzi mi o sprzet jaki bym potrzebował.
Do swapa to najbardziej Ci elektryk potrzebny co ogarnia wiązki i wie co i jak w hondzie wygląda i jak działa. Mechanika nie jest kłopotliwa.
ludzi ogarne chodzi mi o osprzet co potrzeba
generalnie d16z6 na Allegro wyczaic mozna za 1500-2300zł...pytanie jakie zajazdy
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.