PDA

Zobacz pełną wersję : Podgrzewane lusterka problem



sebik1984
18-11-09, 15:35
Witam mam problem bo w mojej hondzie rok 2001 3drzwi podgrzewa tylko jedną stronę lusterka od kierowcy strony a od pasażera nie czy w hondach jest podgrzewanie tylko na jedna stronę? A druga sprawa to chodzi mi o podświetlenie licznika. Mam czerwone fabryczne podświetlenie ale niestety w nocy nie widać wskazówek n tym świetle. Co może być przyczyną?

81saren
18-11-09, 16:11
Niekazdy model ma podswietlane Wskazowki ...
Lusterka moze masz bezpiecznik walniety badz sama instalacja Kaput. Lusterka seryjnie podgrzewane czy folia montowana

Tak wogole to jest dzial ELEKTRKA

kurgan
18-11-09, 16:55
co do podgrzewania albo styki na macie zasniedzialy, albo masz uwalona mate grzewcza. wez jakis miernik i pomierz sobie mate, ale na poczatek obadaj styki

sebik1984
18-11-09, 17:59
To fabryczne podgrzewanie lusterek nic nie zmieniałem. Więc muszę sprawdzić a z tymi wskazówkami to lipa może będę musiał pomalować je farba fluorescencyjną. Tylko najgorsze że cięzko ten licznik wyjąc mam wersje poliftingu i trzymają ją dwie srubki od góry i nie ma już później żadnych a nie chce wyjść.

kurgan
19-11-09, 12:21
musisz miec zatrzaski trzeba po odkreceniu 2 srubek mocniej pociagnac, ale tez zeby nie urwac. wnioskuje po swoim 5 genie. dodatkowo jedna srubke mialem pod zegarkiem, i ona tez trzyma. 6 gena nie znam strzelam poprostu

Dudek80
19-11-09, 17:48
Witam mam problem bo w mojej hondzie rok 2001 3drzwi podgrzewa tylko jedną stronę lusterka od kierowcy strony a od pasażera nie czy w hondach jest podgrzewanie tylko na jedna stronę? A druga sprawa to chodzi mi o podświetlenie licznika. Mam czerwone fabryczne podświetlenie ale niestety w nocy nie widać wskazówek n tym świetle. Co może być przyczyną?

Jeśli chodzi o wskazówki to też tak miałem. Nie było ich wcale widać w nocy.
Okazało się że poza oświetleniem od środka liczników są też dwie żarówki u góry, które oświetlają właśnie wskazówki ale od przodu.
Po ich wymianie widać super :)

U mnie wystarczyło wykręcić właśnie te dwie śrubki o których piszesz. Trzeba tylko przy wyciąganiu tego plastiku uważać żeby nie urwać zaczepów - są dwa na dole.

Pozdrawiam i powodzenia.
Bartek