PDA

Zobacz pełną wersję : ZWROTNICA - CIVIC 98, EJ9 - dwa wymiary?



skandha
13-06-06, 22:17
Witam!

Mam pytanie - musze zmienic zwrotnic w swoim CIVIKU - LEWY PRZOD - szukam uzywanej czesci, moje pytanie jest nastepujace:

1) czy w tym roczniku (JAPONIEC EJ9 - wersja 3-drzwiowa) byly dwa rozmiary zwrotnic? Slyszlem taka opinie...

2) Czy zwrotnica z JAPONCA, ale 5-drzwi bedzie pasowac do 3-drzwi...


Moze ktos ma do odsprzedania w rozsadnej cenie...

Dziekuje za info,
Pozdrawiam

LIO
13-06-06, 22:24
2) Czy zwrotnica z JAPONCA, ale 5-drzwi bedzie pasowac do 3-drzwi...

a jest japoniec 5d ?

Ja obstawiam ze masz zwrotnice pod tarcze 240mm
w 1.4 po faceliftingu w 99roku byla juz pod tarcze 262mm

skandha
13-06-06, 22:28
To jest JAPONIEC 3-drzwi wersja JAPONSKA, rocznik 98. Wyposazenie:ABS, poduszki, wspomaganie, klima, elektryka...

Jesli FACELIFTING po roku 99 (czy w roku 99) zmienial srednice, to raczej ta pierwsza wersja... Chyba?

Tak wiec Cos juz wiem... Dziekuje...

LIO
14-06-06, 16:59
Jeszcze nie dziekuj :-)
Jesli ma ABS to bardzo mozliwe ze ma jednak te wieksze. Przynajmniej tak zawsze bylo ze np w moim ESi mam 240mm ale juz z ABSem jest 262mm
Nie jestem najmocniejszy w 6gen civica i bez ABSu byloby raczej bankowo jak pisalem wczesniej, a teraz mi namieszales :-) wiec mógłby jeszcze ktos z uzytkowników potwierdzic, dla pewnosci.
A najlepiej jak sobie zdejmiesz kolo i zmierzysz srednice tarczy.

skandha
14-06-06, 23:47
dokladnie tak. To wersja ABS. Mysle, ze w ten weekend bezczelnie zmierze srednice... Zobaczymy... Dziekuje za info...

Pozdro!

Peter
15-06-06, 00:05
Jesli ABS, to 262mm po 99r, na 100%

skandha
15-06-06, 00:26
hola hola, jak pisalem wczesniej - to roku 98. druga polowa... Ale faktycznie stawiam na te wieksza ABS-owa wersja...

Dzieki ;)

[ Dodano: Pią 16 Cze, 2006 ]
obadalem mniej wiecej i raczej tak wieksza opcja.

Tylko teraz tak: Gosci z ktorym rozmawialem w tej sprawie, mowie, ze sa dwa wymiary (to juz wiemy), L13, L14 - tak on to nazwal, czyli na lepperowy rozum powinno sie zgadzac. Mowil tez ze rodzaj, ta specyfikacja powinna byc napisana na "WASIE" ZWROTNICY - gdzies po ktorejs stronie - Ja szukalem, ale znalezc nie moglem... Widzicie, badz widzieliscie cos takiego u Siebie? W sensie oznaczenia - L13, L14

Dzieki za info - jak cos...

Pozdro!

[ Dodano: Pon 03 Lip, 2006 ]
OK, zwrotnica wymieniona

wiec faktycznie na piorze PISZE ROZMIAR - w moim wypadku - L14...

dziekuje za posty
JAH!