PDA

Zobacz pełną wersję : lampy Angel Eyes



LordMarian
15-11-09, 19:53
Witam , wie ktoś jak ustawić te lampy?
Przy kumpnie dostałem informacje że jest możliwość kręcenia srubą.
Czy ktoś już to robił bp ja widzę na każdej z nich po 5-6 srub
i wątpie żeby to było od tego ponieważ kręciłemjedną dość długo i nic :/
dzięki

headone
15-11-09, 21:51
Każda śruba odpowiada za coś innego, jedna śruba jest od ustawienia lewo prawo, druga od góra dół.
Jeśli po kręceniu nic nie zauważasz może być że masz wyrobiony gwint w lampie, ja tak miałem musiałem troszkę większą śrubę wkręcić.

molekss
15-11-09, 23:20
najlepiej jak ustawisz swoje lamy w jakimś warsztacie, samemu trudno ustawic a koszt ustawienia niewielki :)

karpik85
15-11-09, 23:29
Podjedź na jakiś warsztat, ja płaciłem za ustawienie 10 PLN i niech się goście martwią. Samemu nie jesteś w stanie tego prawidłowo zrobić bez przyrządu optycznego. Można zrobić na ścianie według instrukcji wzór jak mają lampy świecić ale szkoda zachodu. Tym bardziej, że nie wiesz jak się te lampy reguluje.

bombel
16-11-09, 00:13
Jak kręciłeś długo i nie było efektu to pewnie była ona od ustawień "długiego" światła. Ja ustawiałem sam, wystarczył mi wkrętak z giętką końcówką.

LordMarian
16-11-09, 13:49
Problem nie jest przy ustawieniu tego dokładnie , problem jest kręcić tymi śrubami gdy lampa jest założona.
Do jednej się dostałem i jak nie działało to zrezygnowałem, potem odkręciłem i wyjąłem całą lampę ale już nie bawiłem się innymi śrubami , zresztą to trochę bez sensu bo musiałbym kręcić i zakładać , kręcić i zakładać :)
Nie podoba mi się ten system :) ale dzięki za info , podjadę gdzieś albo sam sprawdzę :)

drypaul
16-11-09, 14:05
Kiedyś miałem takie angele, że żeby dostać się do śruby regulacji, trzeba było odkręcić takie dekielek z tyłu lampy.

headone
17-11-09, 00:07
Mi w tym pomaga klucz z grzechotką i łamaną końcówką. Ale jest ciężko ...