PDA

Zobacz pełną wersję : Centralny zamek



men
10-02-05, 10:27
Witam!

W weekend będę zakładał alarm do mojej HC3d rocznik 1995, model EG3

I mam w instrukcji 3 różne opcje sterowania centralnym zamkiem:

http://mmgsoft.pl/images/zamek1.gif
http://mmgsoft.pl/images/zamek2.gif
http://mmgsoft.pl/images/zamek3.gif

Jakby ktoś wiedział, któty wariant jest Civicu EG3, to mniejsza szansa, że coś spalę :razz:

emg
10-02-05, 11:20
A masz siłownik w drzwiach kierowcy? Jak nie masz to wariant 3, a jak masz to wariant 2 sterowanie masą.

men
10-02-05, 11:23
A masz siłownik w drzwiach kierowcy? Jak nie masz to wariant 3, a jak masz to wariant 2 sterowanie masą.

Nie no centralny zamek mam fabrycznie, master w drzwiach kierowcy. Czyli wariant 2? Dzięki.

A może wiesz jeszcze jak podłączyć domykanie szyb i dachu pod alarm (jest fabrycznie z przycisków w kabinie)

emg
10-02-05, 11:35
Wiem, ale dopiero jak zmierzę, co jest na którym kabelku w konkretnym samochodzie :)

LIO
10-02-05, 12:09
Nie no centralny zamek mam fabrycznie, master w drzwiach kierowcy
Fabrycznie masz, ale przekrecasz kluczykiem zamek kierowcy i zamykaja sie jedne i drugie drzwi, z tym ze fabrycznie drzwi kierowcy zamykaja sie kluczykiem, a pasazera za pomoca impulsu i silownika w drzwiach. Latwy test powolutku przekrecasz kluczyk i w pewnym momencie centralny zaskoczy i zamkna sie drzwi pasazera, a twoje jeszcze nie !!!!
Chyba ze sprawdzales i wiesz ze silowniki sa w obydwu drzwiach, ja wiem ze w Vgeneracji bylo tak jak opisalem (ale moze jestem w bledzie)

men
10-02-05, 12:15
Nie no centralny zamek mam fabrycznie, master w drzwiach kierowcy
Fabrycznie masz, ale przekrecasz kluczykiem zamek kierowcy i zamykaja sie jedne i drugie drzwi, z tym ze fabrycznie drzwi kierowcy zamykaja sie kluczykiem, a pasazera za pomoca impulsu i silownika w drzwiach. Latwy test powolutku przekrecasz kluczyk i w pewnym momencie centralny zaskoczy i zamkna sie drzwi pasazera, a twoje jeszcze nie !!!!
Chyba ze sprawdzales i wiesz ze silowniki sa w obydwu drzwiach, ja wiem ze w Vgeneracji bylo tak jak opisalem (ale moze jestem w bledzie)

No ładnie czyli jeśli się sprawdzi to co móiwsz to muszę siłownik dokupić. Albo kupię dwa to przynajmniej sobie detektywistycznej roboty oszczędzę

LIO
10-02-05, 12:18
nie no 2 to nie potrzeba, w drzwiach pasazera jest na bank, jesli masz centralny fabryczny :-) A u kierowcy to zrób tak jak mówie, albo poprostu zdejmij boczek i bedzie widac (zdjecie i zalozenie zajmuje 5 minut).

men
10-02-05, 13:22
nie no 2 to nie potrzeba, w drzwiach pasazera jest na bank, jesli masz centralny fabryczny :-) A u kierowcy to zrób tak jak mówie, albo poprostu zdejmij boczek i bedzie widac (zdjecie i zalozenie zajmuje 5 minut).


Kurcze a gdzie w Warszawie kupię pojedynczy siłownik? Na Allegro chodzą cale zestawy

Pati
10-02-05, 13:54
na wolumenie.

Maro
10-02-05, 18:52
Kurcze a gdzie w Warszawie kupię pojedynczy siłownik? Na Allegro chodzą cale zestawy

W każym serwisie który zajmuje sie auto alarmami . W Wawie musi być ich mnóstwo. I na pewno pojedynczy siłownik sprzedadzą .

P.s. jakiej firmy bedziesz wstawiał Alarm???

men
10-02-05, 19:37
P.s. jakiej firmy bedziesz wstawiał Alarm???

http://www.ls.gda.pl/shop/karta.php?kod=1517

Siłownik już znalazłem - kosztuje całe 13 zł

emg
10-02-05, 20:43
najlepsze jest to, że jest przystosowany do sytuacji kryminalnej w Polsce...

men
10-02-05, 21:58
najlepsze jest to, że jest przystosowany do sytuacji kryminalnej w Polsce...

No cena alarmu jest dostosowana do kryminalnej masakry w moim portfelu :D

hosi
10-02-05, 22:08
ZESTAW SKŁADA SIĘ Z :

centralka alarmowa
okablowanie kompletne
bezpieczniki
czujnik krańcowy
2 piloty
kompletna instrukcja w języku polskim
atesty
gwarancja
faktura VAT

Coś przeoczyłem, czy nie ma syreny w komplecie?

men
10-02-05, 22:25
Coś przeoczyłem, czy nie ma syreny w komplecie?

Kupiłem to allegro, alarm + syrena + ultradziwięki + czujnik maski + sterowanie zamkami + jakieś jeszcze bzdury za mniej niż 200 zł

Nie specjalnie mi się chciało przebierać nawet za tą cenę, sprzęt wybrałem drogą losowania. :) W sumie do takiego starego auta wystarczyłoby mi sterowanie zamkami z pilota + migająca dioda w desce :razz: Ale skoro prawdziwy wyjec wychodzi niewiele drożej no to dołożyłem hehe

Przecież nie będę do fury za 10 tys wkładał systemu za 5

Toms
13-02-05, 10:59
nie wiem z ktorego roku masz cifa, jak ja integrowalem alarm z centralnym to musialem dokladac silownik matke do drzwi kierowcy mimo tego ze seryjnie byl centralny oryginalny.

LIO
13-02-05, 13:47
nie wiem z ktorego roku masz cifa


... do mojej HC3d rocznik 1995, model EG3




jak ja integrowalem alarm z centralnym to musialem dokladac silownik matke do drzwi kierowcy mimo tego ze seryjnie byl centralny oryginalny.


fabrycznie drzwi kierowcy zamykaja sie kluczykiem, a pasazera za pomoca impulsu i silownika w drzwiach


:D:D:D