PDA

Zobacz pełną wersję : AUTOWEST 600KM z 2.4T



Adam R.
10-02-05, 00:33
Doszly mnie takie sluchy ze cos takiego tam robia. Ktos to moze to potwierdzic i czy wogole oni sa w stanie to zrobic maja taka wiedze :?:

PAT
10-02-05, 00:36
dobrzy sa mechanicy ale nie wydaje mi sie..zreszta po co im to?? pochwalic sie i reklamowac?? ale ciekaw jestem czy to prawda..

itr
10-02-05, 02:14
PAT, PAT, malo wiesz jeszcze, w autowescie zlozono wiecej mocnych silnikow hondy niz w tomaracing i kilku innych firmach razem wzietych :)
Jesli to prawda to jedyne co mozliwe to to ze pewnie skladaja doktorkowi silnik do civica :)

PAT
10-02-05, 02:44
tu masz racje witek tego nie wiedzialem akurat :? ale ze doktor serwisuje u nich autko wiem bo sie chwalili jak zosatwilem u nich autko na przeglad zaznaczajac ze niedlugo uturbie swojego..mowia u nas juz jeden mocarnie zmieniony civic juz to robi ale ta maska tragiczna :wink: to bylo w wakacje :D

daniel
10-02-05, 09:02
No to teraz w klasie Turbo, Hondy będą najszybsze. Oby :lol:

lukiasz
10-02-05, 09:38
tru tru :twisted:

Nevada
10-02-05, 10:58
czyżby doktor składał zabawke z dołem K24 i górą K20?

LIO
10-02-05, 12:15
Blok to napewno ma z CRV K24, ale co tam z góra rzezbil to szczególów nie znam, chyba tutaj tylko Witek, albo Pietja moga byc najblizej prawdy. Ale tak jak piszesz, to najbardziej prawdopodobna na zdrowy rozum opcja.
W tym roku poza klasa Profi, takze Turbo bedzie mocno obstawione :-)

itr
10-02-05, 12:47
Maxi tez bedzie b. mocne hehehehehe

apropos K24 polecam rozmowki polsko-amerykanskie tutaj:
http://www.honda-tech.com/zerothread?id=1048078

daniel
10-02-05, 13:34
Blok to napewno ma z CRV K24,

Raczej z Accorda, bo u nas nie sprzedają CRV z k24

LIO
10-02-05, 14:53
nie wiem, nie wnikam, tak tylko slyszalem, chociaz nie sadze zeby problemem bylo zalatwienia silnika spoza Polski, zreszta nie wazne.

Adam R.
10-02-05, 15:46
japierdziu ale bedzie

krystianITR
10-02-05, 15:55
Znajac wiedze Dominika bedzie 1 albo 2 miejsce on nie stawia na ilosc koni tylko zeby to przeniesc :D .Honda gora ,choc Geco podobno tez monstera buduje

LIO
10-02-05, 16:47
jebac Geko :-)
zartowalem ;)
Honda i nie ma ch**a we wsi :D

krystianITR
10-02-05, 16:49
Ciekawe w ilu klasch honda bedzie rzadzic :D

PAT
10-02-05, 16:56
Ciekawe w ilu klasch honda bedzie rzadzic :D

dobre pytanko ciekawy jeste sam, napewno klasa turbo, moze mini +m profi??? :wink:

krystianITR
10-02-05, 17:10
Profi Mielcarek z nowym bolidem :sad: :evil:

PAT
10-02-05, 17:18
nie robiac OT :D jaki ma nowy bolid?? a dalsze miejsca juz chyba hondzie... :smile:

LIO
10-02-05, 17:58
podobno 2,5 l w corsie :-)
ale z racji nowego projektu, mogloby to nie geac wszystko, albo sie wysrac i ITR, lub cos innego spod H opitolic ta niemiecka technologie :D

jinjet
10-02-05, 18:11
no to ladne plany oby tylko wszystko na koniec zagralo bo robic moga ale czy wystartuja to sie okaze. znamy juz takie przypadki . co nie ?? :wink:

krystianITR
10-02-05, 18:13
podobno 2,5 l w corsie :-)
ale z racji nowego projektu, mogloby to nie geac wszystko, albo sie wysrac i ITR, lub cos innego spod H opitolic ta niemiecka technologie :D
Plus jeszcze Astra bedzie jezdził jego brat :evil:

itr
10-02-05, 19:45
jak wszystko pojdzie dobrze to w profi moj ex ITR powalczy ostro

PAT
10-02-05, 19:47
no ciekaw jestem jak to wyjdzie wszystko :) ciekawe jak ty itr powalczysz w naszej klasie :D :twisted:

hcc
10-02-05, 20:20
ciekawe jak ty itr powalczysz w naszej klasie

jak to jak ?!?!? bedzie w pierwszej trojce z Dominikiem i Pietja.... tak obstawiam, chyba ze nie wiem o jakis tajnych projektach ;)

Cos czuje mi sie Patryk ze my nie mamy szans w pierwszej 10-tce byc ;(

LIO
10-02-05, 20:24
w 10 to macie, patrzac po wynikach to ponizej tego miejsca krecili srednie 14, a ty na ostatnim setupie kreciles baaardzo niska 14, wiec teraz beda srednie 13

PAT
10-02-05, 20:27
ja to czuje ze bedziemy mieli jak dla nas dobre czasy i tyle, szans nie mamy pierwsza 5 to giganty pozostale 5 miejsc bedzie wielka walka z oplem i niemcami..bedzie bardzo ciezko ale powalczymy we 2 coupe razniej bedzie :)

krystianITR
10-02-05, 20:32
To sie pobawimy :D
Klasa T
1. :twisted:
2.doktor CTR
3.GECO,Witek CTS
5.Pietja
6.nie wiem
combolot cos robi??
Profi :D
1.Mielcarek corsa
2. ASTRA.,ITR Sienkiego
4.CRX Biały
5.nie wiem

LIO
10-02-05, 20:34
Nie ma co gdybac, zobaczymy co bedzie. Najwazniejsze zeby autko zrobic jak najszybciej i zaczac je opanowywac jak sie tylko cieplo zrobi.
Czolówka jak byla niedoscigniona, tak zostanie, mysle ze okolice 5-7 miejsca realne (Lukasz mial w Modlinie 7, bez przygotowan). Wszyscy ida do przodu tylko pytanie o ile. Biore caly czas jako odnosnik wynik hcc to bedzie skok z 200 na 350KM, ty podobno jeszcze wiecej, takze nalezy byc dobrej mysli, ale nie za bardzo pewnym siebie.
:-)

PAT
10-02-05, 20:59
u hcc skok z 250KM na 350KM u mnie z 126KM na 350KM tez ladny skok bede mial u mnie dochodzi szpera i mam nadzieje ze hcc tez sie ze szpera wyrobi :D mysle ze we 2 sie zmiescimy gdzie po pierwszej 5 :twisted: ale mi zalezy zeby miec autko szybkie ii na codzien a nie laweta :P

Furious
10-02-05, 21:04
To ja powalcze w klasie mini :D :lol: :d

PAT
10-02-05, 21:38
to walcz jak lew a ktora hondzia zdominuje klase mini + ?? szkoda ze nie ma hondzi na klase outlaw chociaz ja mialem takie plany zeby zrobic na ramie :D ale to pomysl na nie to autko i nastepny sezon :D :D

LIO
11-02-05, 00:52
u hcc skok z 250KM na 350KM
250 to byl ostatni wynik na podkreconym doladowaniu, a wynik z modlina ET 14,1 byl na 0,5 bara z moca szacowana na okolo 200-210KM (przynajmniej taka jest moja wiedza), a potem bylo malo i Lukasz podkrecil i wyszlo w Promotorze 250. Dlatego mówilem o skoku z 200KM do 350 i o odniesieniu do uzyskanego wtedy czasu.

Krystian, co to jest 1. :twisted: ???

Adam R.
11-02-05, 00:55
u hcc skok z 250KM na 350KM
250 to byl ostatni wynik na podkreconym doladowaniu, a wynik z modlina ET 14,1 byl na 0,5 bara z moca szacowana na okolo 200-210KM (przynajmniej taka jest moja wiedza), a potem bylo malo i Lukasz podkrecil i wyszlo w Promotorze 250. Dlatego mówilem o skoku z 200KM do 350 i o odniesieniu do uzyskanego wtedy czasu.

Krystian, co to jest 1. :twisted: ???
Ja obstawiam ze Marcin vel syncro

lukiasz
11-02-05, 01:02
kto to jest Maricn vel Syncro?? czym jezdzi? jakichs ciekawostek sie dowiaduje hhe

Adam R.
11-02-05, 01:19
kto to jest Maricn vel Syncro?? czym jezdzi? jakichs ciekawostek sie dowiaduje hhe
CRX turbo

LIO
11-02-05, 01:20
ja nie wiem o kogo chodzi, ale na tuning.pl jak jeszcze bylismy byl koles o nicku syncro i mial VTI 6gen TypeS
http://streetracers.pl/foto.php?page=galerie&show=pod2&strona=1&nr=000017
, które sprzedal, moze o niego chodzi i cos kupil, ale co to nie wiem.

itr
11-02-05, 01:39
duzo slysze o tym crxie ale nic nie widac, doswiadczenie mi mowi, zeby spokojnie poczekac, polowa legend mija sie z rzeczywistoscia.

PAT
11-02-05, 08:30
duzo slysze o tym crxie ale nic nie widac, doswiadczenie mi mowi, zeby spokojnie poczekac, polowa legend mija sie z rzeczywistoscia.

dokladnie mity i legendy wkladamy na polke z bajkami :twisted:

izzy_rajder
11-02-05, 09:58
A ja mam ogromna nadzieje ze jakas Honda pokona Mielcarka w tym sezonie. Jak ktoś ma pieniądze i taką samą zajawke jak ja (zeby go zdetronizowac) to proponuje CRX + K20 zdłubany na jakies 280KM. Moze by wystarczylo...

LIO
11-02-05, 10:07
Jak ktoś ma pieniądze i taką samą zajawke jak ja
masz sama zajawke, czy tez pieniadze ? Bo jak tak, to buduj, z checia sie tym przejade :D
A tak na serio, jak juz wspomniano, jesli nowy projekt Mielcarka wypali, to caly nasz misterny plan w ****u ;)
Ale tez bardzo bym sobie tego zyczyl.

Adam R.
11-02-05, 12:17
duzo slysze o tym crxie ale nic nie widac, doswiadczenie mi mowi, zeby spokojnie poczekac, polowa legend mija sie z rzeczywistoscia.

dokladnie mity i legendy wkladamy na polke z bajkami :twisted:
zaraz zaraz, ja z kumplem zciagalismy prawie wszystko temu ziomkowi i wiemy co tam bedzie, wiec jak on tam to wszystko wsadzi to powinien byc numero uno.

LIO
11-02-05, 13:37
hehehhe, kupic mozna wiele rzeczy, wsadzic tez, ale zeby to jezdzilo to jeszcze daleka droga.

itr
11-02-05, 14:31
duzo slysze o tym crxie ale nic nie widac, doswiadczenie mi mowi, zeby spokojnie poczekac, polowa legend mija sie z rzeczywistoscia.

dokladnie mity i legendy wkladamy na polke z bajkami :twisted:
zaraz zaraz, ja z kumplem zciagalismy prawie wszystko temu ziomkowi i wiemy co tam bedzie, wiec jak on tam to wszystko wsadzi to powinien byc numero uno.

skoro tak mowisz to zycze mu jak najlepiej, tuning to loteria wiec szczescia tez trzeba. Ja napewno faworytem nie bede, wydalem kosmos na klape i felgi i turbo i napewno nie bedzie mnie stac na sportowe paliwo :)
Na szczescie auto przede wszystkim street killa bedzie. MPWR - oczywiscie, bede chcial wypasc jak najlepiej ale niechce przeginac bo wybuchy i remonty sa drogie a wole wydac $ na cos innego :)

krystianITR
11-02-05, 17:47
duzo slysze o tym crxie ale nic nie widac, doswiadczenie mi mowi, zeby spokojnie poczekac, polowa legend mija sie z rzeczywistoscia.

dokladnie mity i legendy wkladamy na polke z bajkami :twisted:
zaraz zaraz, ja z kumplem zciagalismy prawie wszystko temu ziomkowi i wiemy co tam bedzie, wiec jak on tam to wszystko wsadzi to powinien byc numero uno.

Ja jednak stawiam na Doktora,zreszta mysle ze jakby chciał wygrywac to swoj motor by wsadził np do CRX,CIVIC lekka buda i by na bank wymiatał ,ale pewnie smietnikiem nie chce sie scigac :D

Peter
11-02-05, 20:16
Ale po co Wy robicie te fury? Skoro i tak ja bede najszybszy... :roll: :lol: Jak znajde sinik :?

Jak dobrze pójdzie to w Turbo pojawi się moja Ex Nyska :)

Nevada
12-02-05, 13:56
To ja powalcze w klasie mini :D :lol: :d

ja też popróbuje 8)
mam nadzieje że do Gdyni nie przyjedzie dużo Swiftów GTI i może się wcisne w TOP5...

krystianITR
12-02-05, 16:26
To ja powalcze w klasie mini :D :lol: :d

ja też popróbuje 8)
mam nadzieje że do Gdyni nie przyjedzie dużo Swiftów GTI i może się wcisne w TOP5...
tez nad tym myslałem kosztorys miałem dosłownie wszystko ,ale zdecydowałem sobie podłubac ITR
Około 15 tys i klasa mini wymieciona przez H

kivik
13-02-05, 13:14
duzo slysze o tym crxie ale nic nie widac, doswiadczenie mi mowi, zeby spokojnie poczekac, polowa legend mija sie z rzeczywistoscia.

dokladnie mity i legendy wkladamy na polke z bajkami :twisted:
zaraz zaraz, ja z kumplem zciagalismy prawie wszystko temu ziomkowi i wiemy co tam bedzie, wiec jak on tam to wszystko wsadzi to powinien byc numero uno.

To zdradz co tam bedzie skoro to taki pewniak!

syncro
13-02-05, 13:18
Gwoli wyjaśnienia.
Adam z Ignac'iem ściągali mi w zasadzie tylko gadżety i powiedzmy troszkę osprzętu.
Silnik i cała reszta pochodzi z innego źródła.
Autko ma nie być słabe, ale nie nazywałbym się pewniakiem...
Jego build zostawmy do momentu pierwszego pomiaru, ew.wystrojenia/pomiaru.
Napewno nie jest to samochód przeznaczony na ulicę :wink:

itr
13-02-05, 13:19
to zdazylem wczoraj zauwazyc :)
u mnie bedzie nieco odwrotnie

Adam R.
13-02-05, 13:33
duzo slysze o tym crxie ale nic nie widac, doswiadczenie mi mowi, zeby spokojnie poczekac, polowa legend mija sie z rzeczywistoscia.

dokladnie mity i legendy wkladamy na polke z bajkami :twisted:
zaraz zaraz, ja z kumplem zciagalismy prawie wszystko temu ziomkowi i wiemy co tam bedzie, wiec jak on tam to wszystko wsadzi to powinien byc numero uno.

To zdradz co tam bedzie skoro to taki pewniak!
To juz jest tajemnica zawodowa

itr
13-02-05, 14:02
lekarz jakis czy co?

kivik
13-02-05, 14:56
duzo slysze o tym crxie ale nic nie widac, doswiadczenie mi mowi, zeby spokojnie poczekac, polowa legend mija sie z rzeczywistoscia.

dokladnie mity i legendy wkladamy na polke z bajkami :twisted:
zaraz zaraz, ja z kumplem zciagalismy prawie wszystko temu ziomkowi i wiemy co tam bedzie, wiec jak on tam to wszystko wsadzi to powinien byc numero uno.

To zdradz co tam bedzie skoro to taki pewniak!
To juz jest tajemnica zawodowa

Bo pewnie sam nie wiesz :D, skoro jak sam wlasciciel napisal silnik pochodzi z innego zrodla.

kivik
13-02-05, 14:59
....Jego build zostawmy do momentu pierwszego pomiaru, ew.wystrojenia/pomiaru.
Napewno nie jest to samochód przeznaczony na ulicę :wink:

Zycze powodzenia....mam nadzieje, ze wyjdzie to co planujesz, bo wtedy walka w klasie turbo bedzie calkiem ciekawa.

itr
13-02-05, 15:23
zaraz moderator sie przypieprzy ze nie edytujesz Maxiu :)))) heheh do mnie codziennie listy pisza ze tak nie wolno :lol:

krystianITR
13-02-05, 16:36
duzo slysze o tym crxie ale nic nie widac, doswiadczenie mi mowi, zeby spokojnie poczekac, polowa legend mija sie z rzeczywistoscia.

dokladnie mity i legendy wkladamy na polke z bajkami :twisted:
zaraz zaraz, ja z kumplem zciagalismy prawie wszystko temu ziomkowi i wiemy co tam bedzie, wiec jak on tam to wszystko wsadzi to powinien byc numero uno.

To zdradz co tam bedzie skoro to taki pewniak!

Pewniakow nigdy nie ma ,ale jednak waga bedzie niska.Doktora CTR troche wiecej wazy. :D
PS.Dzisiaj w czasie tuningu Sienki powiedział kto bedzie rzadził w klasie Profi ,chyba za bardzo pewny siebie jest , nie wie co Mielcarek szykuje??? :lol:

LIO
13-02-05, 16:57
Wie, wie, ale optymizm dobrze dziala na samopoczucie, poza tym zolty ITR w tym sezonie poza skrzydlem, bedzie sie sporo róznil. :-)

krystianITR
13-02-05, 17:05
Wie, wie, ale optymizm dobrze dziala na samopoczucie, poza tym zolty ITR w tym sezonie poza skrzydlem, bedzie sie sporo róznil. :-)
Buda ITR waga po odelzeniu 950km.
Corsa 600-700. Tu sprawa nie wyglada za ciekawie :/

mugen
13-02-05, 20:30
Blok to napewno ma z CRV K24

Z tego co pamietam to chyba z Accorda a nie CRV. A gora jest handmade-custom-hybryda-by Doctor... Po prostu miodzio. :wink:

itr
14-02-05, 01:11
Wie, wie, ale optymizm dobrze dziala na samopoczucie, poza tym zolty ITR w tym sezonie poza skrzydlem, bedzie sie sporo róznil. :-)
Buda ITR waga po odelzeniu 950km.
Corsa 600-700. Tu sprawa nie wyglada za ciekawie :/

jezuu skoncz juz narzekac, skoro tak wielbisz tego Opla to sprzedaj integre i kup sobie corse.
Co bedzie to bedzie, corsa ma lekka bude ale jakos nie wierze zeby z 2.5 v6 oplowskiego X. wyciagnal jakies kosmosy

PAT
14-02-05, 01:19
no ciekawe jak bedzie to wygladalo :) dlubia wszyscy namietnie :)

krystianITR
14-02-05, 08:35
Wie, wie, ale optymizm dobrze dziala na samopoczucie, poza tym zolty ITR w tym sezonie poza skrzydlem, bedzie sie sporo róznil. :-)
Buda ITR waga po odelzeniu 950km.
Corsa 600-700. Tu sprawa nie wyglada za ciekawie :/

jezuu skoncz juz narzekac, skoro tak wielbisz tego Opla to sprzedaj integre i kup sobie corse.
Co bedzie to bedzie, corsa ma lekka bude ale jakos nie wierze zeby z 2.5 v6 oplowskiego X. wyciagnal jakies kosmosy
Z ASTRY jednak cos wydłubał :D ,a nowe auto bedzie znacznie szybsze

itr
14-02-05, 09:49
Wie, wie, ale optymizm dobrze dziala na samopoczucie, poza tym zolty ITR w tym sezonie poza skrzydlem, bedzie sie sporo róznil. :-)
Buda ITR waga po odelzeniu 950km.
Corsa 600-700. Tu sprawa nie wyglada za ciekawie :/

jezuu skoncz juz narzekac, skoro tak wielbisz tego Opla to sprzedaj integre i kup sobie corse.
Co bedzie to bedzie, corsa ma lekka bude ale jakos nie wierze zeby z 2.5 v6 oplowskiego X. wyciagnal jakies kosmosy
Z ASTRY jednak cos wydłubał :D ,a nowe auto bedzie znacznie szybsze

No najwidoczniej bardzo malo wiesz o tej astrze skoro tak mowisz. Nie mowie ze nie ale tez nie znasz chyba "bazy".

syncro
14-02-05, 10:11
Pozatym z silnikiem 2.5 V6 może zapomnieć o 6 z przodu przy kg :)

daniel
14-02-05, 10:47
Ja w profi obstawiam ex Witka ITRa.

itr
14-02-05, 12:21
ja nic nie obstawiam

krystianITR
14-02-05, 18:53
A w mini plus jakas H sie robi konkretna!???