PDA

Zobacz pełną wersję : problem z ustawieniem zapłonu może ktos umie pomóc



michal86tk
09-11-09, 11:59
wymieniłem aparat zapłonowy i nie jestem w stanie ustawic zapłonu byłem u elektryka to powiedział mi ze oni sie tym nie zajmuja od conajmniej 10 lat .jesli zna ktos jakiegos elektryka lub potrafi ustawic to sam to prosze o pomoc bo hania przez głupi zapłon stoi juz ponad tydzien:/

molekm14
09-11-09, 12:19
do ustawienia potrzebna jest lampa stroboskopowa inaczej ciezko ustawic, polecam zakład na mrówczej 124 w warszawie za 20zl ustawia ci taniej nigdzie nie znajdziesz. mi ustawiali ale okazało sie ze nie mam klina na kole pasowym i wtedy mnie da sie ustawic.

michal86tk
09-11-09, 12:41
problem w tym ze ta mrówcza jest daleko odemnie a moja hania wogle nie odpala czasem odpali to chodzi ale po dodaniu gazu gasnie i juz nie chce palic

molekm14
09-11-09, 12:44
to masz problem
a jestes pewien ze to ten zapłon, mozna go probowac na oko ustawic ale ci nie pomoge bo nie jestem w stanie tego wytłumaczyc z ojcem to robi łem a efekt był marny :)

ironman
09-11-09, 14:20
może ustaw go na "słuch" żeby chociaż dojechać a potem wyregulują Ci na miejscu. Paiętaj aby zewrzeć wtyczkę od kompa w trakcie regulacji - tak przybajmiej twierdzi manual. Dodatkowe pytanie czy oby napewno dobrze wszysto podłączyłeś bo wydaje mi się że jeśli by się rozregulował zapłon to by silnik brzydko chodził ale odpalił.

skolopendra
09-11-09, 16:22
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=58610&highlight=zap%B3on&page=2