PDA

Zobacz pełną wersję : Ściąga na studzienkach i nierównościach



sylwestero20
04-11-09, 12:38
Witam mój problem zaczał sie jakiś miesiac temu w moim Civicu EG3 94rok zaczeły dziać sie cuda!otóż przy wjechaniu na studzienki słychać bardzo głosny huk jakby nie było zawieszenia albo było bardzo twarde,tak samo dzieje sie na "ubytkach szosowych"dziurach.ponadto po najechaniu auto zostaje wyrzucone w lewo albo w prawo.przez rok jeżdziłem na sportowym zawieszeniu gwintowanym ale z powodu że do pracy mam 50km w jedna strone przeszedłem na seryjne zawieszenie.


w Hani zostały wymienione końcówki drązków kierowniczych,tuleje metalowo gumowe w przednim zawieszeniu,obydwa górne wahacze,obydwa McPhersony wszystko na nowe.Dodam jeszcze że zbieznośc była ustawiona po całych zabiegach.Na Civicu mam załozone 16", szerokość 7,5cala z przodu opony 195/45 a z tyłu 215/40 bieżnik jest już słaby doszedł do ogranicznika ale mam do założenia zimówki 14/185/60.

pytanie co moze być przyczyną teho hałasu i wyrzucaniu na lewo i prawo na nierównościach??:confused::(

skolopendra
04-11-09, 14:32
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=46867&highlight=%B6ci%B1ga

i inne tematy

szukaj

sylwestero20
05-11-09, 12:53
no niestety to też mi nic nie pomogło bo chodzi o to że samochód jakby wcale nie posiadał amortyzacji jakby był ze spawany;/ nie idzie tym jechac bo odcczuwam straszny dyskomfort jazdy jak mnie uderza civic w dziurach i nie ukrywam jestem bardzo zniesmaczony tym faktem....