PDA

Zobacz pełną wersję : Listwy boczne 6gen 3D...



Peter
07-02-05, 14:54
Pytanie mam, może idiotyczne, ale mam ;) Czy w 3D 6gen listwy boczne można swobodnie zdjąć, czy są na klej czy zaczepy i czy te zaczepy sa wcisniete w blache, czy poprostu przyklejone i mozna je zdjąć i tylko klej wyczyścić ?

Pomozcie, Piotrek. :sad: ;)

boomer
07-02-05, 15:05
A bylo juz chyba o tym, boj sie kiedys toczyl czy sciagac listwy czy je lakierowac. Z tego co pamietam to chyba byly na zaczepy albo zaczepy i klej ale podobno schodza bez problemu. Jak sie myle to niech kto mnie poprawi

LIO
07-02-05, 15:07
boj sie kiedys toczyl czy sciagac listwy czy je lakierowac
ale do lakierowania tez bym sciagnal, a nie malowal na aucie :D

boomer
07-02-05, 15:08
O masz geju nie zrozumiales. Chodzilo czy wyrzucac je w ogole czy zostawic polakierowane pod kolor auta

Peter
07-02-05, 15:15
PrzeGeje. Ustalmy fakty. Te zaczepy są na klej tak? Czy są wbite w blache?

Amadeus
07-02-05, 15:50
Powiem ci jak jest w 4 i 5 generacji , listwy sa na zatrzask, w dzwiach sa otwory i listwy zaskakuja jak sie je wbije ale zeby je wyciagnac trzeba boczek sciagnac i je delikatnie wypchnac , i nie proboj z zewnatrz bo urwiesz(chyba ze sie myle) .Nie wiem jak jest w 6 gen. ale sadze ze to samo ,raczej by nie zmieniali .

4est
07-02-05, 16:12
ostatnio wygłuszałem drzwi w 6gen coupe i widać wewnątrz zaczepy/zatrzaski. Z tego co kojarze to trzeba chyba taki zaczepik przycisnąć, obrócić 90st i wychodzi...( trzeba więc sciagać boczki)

Peter
07-02-05, 16:15
Aha więc zostanie dziurex...Cały misterny plan w ****u...:(

ARTX
07-02-05, 16:17
a po co demontujesz listwy :?:

boomer
07-02-05, 16:19
Niektorzy je lakieruja inni sciagaja calkowicie. Peter mozesz zaszpachlowac te dziurska :) ewentualnie zaslonic je jakimis ladnymi tjuninkowymi naklejkami :wink: :D

Kojot
07-02-05, 16:19
Potwierdzam przedmówców - listwy tylko na zatrzaski - dowiedzialem sie jak wygłuszalem czarnego :)

Zostaje Ci ziomus szpachla :) Jakby co moge Ci polecic goscia od szpachlowania :)

Amadeus
07-02-05, 16:20
Aha więc zostanie dziurex...Cały misterny plan w ****u...:(

Ano beda dziurki w kazdym prawie sa jak nie to slady po kleju i tak i tak zle (bo klej tez trzeba czyms zerwac nie :wink: )

8)

Peter
07-02-05, 16:26
Listwy tak czy siak wywalam, bo mi sie nie podobaja ani polakierowane, ani czarnule. Łudzilem sie, że bez szpachlexa sie obejdzie... :x

jinjet
07-02-05, 17:09
dziury beda napewno, jak juz bedziesz szpachlowal to cale szyny zalep.

Peter
07-02-05, 17:28
Nie, ja właśnie bede chciał tylko dziureczki zalepić w szyny zostawić. :)

Dizzy
07-02-05, 20:50
Ciekawie wyglada z zostawionymi szynami! Dla mnie git!

tieesto
07-02-05, 21:20
no oki trzeba sciągnąc boczek a pomysleliście jak ściągnąc z błotników?? Je sie normalnie wyciąga, ale trzaba bardzo stanowczo ale delikatnie zdjąć żeby nie uszkodzic drzwi.
Moim zdanie lepiej zrobisz jak je ściągniesz i tylko pomalujeszbo jak je zaszpachluszesz dasz jeszcze jakieś podkładki i progi to będzie wyglądał jak ponton!!!

lukiasz
07-02-05, 21:43
Ciekawie wyglada z zostawionymi szynami! Dla mnie git!

dokladnie jeszcze usunac kierunki w blotnikach i poczatke czegos z JDM masz hahahah

takich dziur sie nie szpachluje :wink: by pekalo sa takei fajne patenty tez ala kit ale nie jest to zaden rodzaj szpachli wykonczeniowej czy zwyklej wiecej nei powiem bo nie moge :D

Peter
07-02-05, 21:45
Lukiasz strzel mi PW lub GG z kosztorysem, bo jestem poważnie zainteresowany. Ja chce zostawić przetłoczenia.

Pati
07-02-05, 22:21
jdm maja kierunki boczne. usdm niemaja...

Banzai
08-02-05, 13:26
Dokładnie. Żeby był JDM to się kierunki montuje, a nie zdejmuje :)

LoBo
08-02-05, 14:00
zadnych boczkow sciagac nie trzeba, mi *****ali listwy z drzwi i nikt ich do srodka nie wpuszczal a jakos sobie poradzili

Pati
08-02-05, 20:12
niektorzy lubia usdmowy jdm style :D

AntonioPL
14-07-11, 13:10
Sorry za odkop, ale mam w/w wersje hondy, oraz problem z listwami. Mianowicie poprzedni wlasciciel byl troche "za" tuningiem optycznym, przyciemnil klosze, pomalowal wszystkie plastiki, pod rejestracja, na lusterka, listwy i progi. W tym caly problem, ze farba zaczela schodzic od myjki cisnieniowej, wiec teraz mam poobdzierane listwy. Chce je zdjac, jedna zeszla, jednak widac ze nie trzymala sie na wszystkich zatrzaskach (spinkach, zaczepach, wciskach, zaciskach, nie wiem jak to sie nazywa). Czy ktos orientuje sie, ile jest tych zatrzaskow na calym boku od kola, do kola?