PDA

Zobacz pełną wersję : Centralny zamek do Hondy Civic 3D z 96r



kolu
06-02-05, 16:33
Witam.

Mam do Was drodzy formulowicze pytanko odnosnie centaralengo zamka do Cifa z 96 roku...
Chcialem zamontowac sobie takowy w samochodzie ale nie wiem czy te, ktore sprzedaja jako uniwersalne bedea pasowac do cifa...
Przeciez nasze cify nie posiadaja tzw. "grzybkow" ;)
Moze ktos z Was zakladal juz i wie cos na ten temat???
Za odpowiedz z gory dzieki i pozdrawiam

Pawel

eVok
06-02-05, 17:03
będą pasować,możesz kupić spokojnie

tieesto
06-02-05, 17:30
no z tymi centralnymi w hondach to wogule śmieszna sprawa, montowałem teraz alarm w swojej i sie okazało ze siłownik jest tylko w jednch drzwiach(pasażera) noi teraz zeby mi sie elegancko zamykały drzwi musze dokupić jeden siłownik:/

LIO
06-02-05, 17:37
no z tymi centralnymi w hondach to wogule śmieszna sprawa, montowałem teraz alarm w swojej i sie okazało ze siłownik jest tylko w jednch drzwiach(pasażera) noi teraz zeby mi sie elegancko zamykały drzwi musze dokupić jeden siłownik:/
w piatej generacji tak jest, ze drzwi kierowcy zamykane sa z kluczyka, a pozostale za pomoca silowników, tez musialem dokupic, ale wiedzialem o tym juz przed montarzem. W 6 generacji juz jest normalnie.

Jak chcesz zalozyc centralny uniwersalny nie ma problemu, montowalem taki w poprzednim cifie i bylo OK.

EDIT: pomylka z mojej strony (zasugerowwlem sie napisem w nawiasie w wypowiedzi tieesto), dobrze myslalem, zle napisalem.
emg dzieki za spostrzezenie :-)

emg
06-02-05, 18:20
w piatej generacji tak jest, ze drzwi pasarzera zamykane sa z kluczyka ... ... W 6 generacji juz jest normalnie.


chyba drzwi kierowcy...

w 6gen różnie bywa - jak jest sterowanie na podczerwień to są wszędzie siłowniki, jak nie ma to w drzwiach kierowcy jest słicz który tylko podaje impulsy masowe, tak więc siłownik w tym przypadku konieczny. Zwykłe siłowniki podejdą bez problemu - parę razy zakładałem. Drobny problem to przejście z kablami do sterowania od alarmu.