PDA

Zobacz pełną wersję : Elektryczne szyby - problem

krzyss
24-10-09, 12:47
witam,
dziś od rana postanowilem zalozyc w mojej hani nowe glosniki i przy okazji wygluszyc drzwi matami bitumicznymi. Jako ze mam juz rozebrane boczki, chcialem naprawić szyby elektryczne. Obie przednie szyby mają ten sam problem - otwierają się bardzo ładnie, natomiast jeśli chodzi o zamykanie, to zaczynają się całe trząść. Przeszukałem już całe forum, ale nikt nie miał tu podobnego problemu. Wszyscy kazali tylko przeczyścić i przesmarować prowadnice, co już zrobiłem wcześniej ale nie dało to żadnego rezultatu. Ktoś ma może jeszcze jakieś pomysły? Bo siedzę nad problemem od 3h i nie mogę sobie z nim poradzić.
Krzyss

konieczko
24-10-09, 13:10
a w momencie gdy sie szyba podnosi to idzie równo, może masz tak że przy zamykaniu przód jest lekko wyżej i wadzi z tyłu i dlatego tak skacze...

krzyss
24-10-09, 14:41
dzieki wielkie kolego! w tym wlasnie tkwil problem - wystarczylo podniesc szybe z tylu

Nemereth
01-11-09, 15:21
A co powiecie na taki motyw ze przy cieplej pogodzie chodza jak ta lala. W momencie gdy jest deszczowa pogoda chodza jak krew z nosa tak jakby silniczek juz umieral ?

skolopendra
01-11-09, 17:47
?

rozebrać ,wyczyścić i nasmarować