PDA

Zobacz pełną wersję : D15B7 z wałkiem z D16A6..problem!



czarny.usdm
23-10-09, 18:19
kupiłem wałek z A6 dzisiaj go zamontował mechanik i jest gorzej niż było na seryjnym z B7 odczuwalna jest duża dziura w gazie obroty falują aparat zapłonowy ustawiałem chyba 4 razy i to nic nie pomaga.. :-/ macie jakieś pomysły?

RICHARD
23-10-09, 20:00
nie jestem fachowcem ale z tego co czytałem to wymiana wałka na nie oryginalny powinna sie zakończyć zbadaniem tego na hamowni i zestrojeniem wszystkiego. chyba że w tym przypadku to nie konieczne:) ale wałek rozrządu to nie filtr powietrza że po wymianie wszystko musi odrazu być idealne trzeba poszukać przyczyny znależć i usunąć

falek84
23-10-09, 23:04
a moze rozrzad zle ustawiony jest

kluczykpl
25-10-09, 13:28
a kolko walka zalozyles od A6 , bo jest przesuniete o pol zeba, jak dales te od B7 to sie nie dziw ze auto tak sie zachowuje

GAWRON
25-10-09, 19:22
ja miałem takie same objawy po wymianie rozrządu :)
Do nowego wałka musisz ustawić od nowa zapłon. A na 99% robiłeś to bez zwarcia złącza serwisowego. Bez zwarcia złącza to aparatem można sobie kręcić do woli i nic to nie daje :) Jeśli jest tak jak napisałem to poszukaj bo było kilka tematów o tym :)

http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=19819&page=4 - to link do konkretnego miejsca w temacie, który kiedyś założyłem.