PDA

Zobacz pełną wersję : projektory czy bixenon ???



sosna
29-05-06, 00:32
Witam,
Wiem, że jest dużo napisane na stronie odnośnie projektorów, ale nie wiem na co się zdecydować... Z jednej strony można ściągnąć projektory z USA, ale ponoć nie są dobrze spasowane, a poza tym są problemy przy ustawianiu ich (tak żeby nie raziły innych!!!). Z drugiej stony mogę dać seryjne lampy do spolerowania szkieł, pomalowanie środka na czarno, wsadzenie ringa i wrzucenie bixenonu z tym że istnieje ryzyko, ze kamień uderzy w lampe i... po lampie!!! A wiadomo, że xeny będą lepiej świeciły od projektorów. Co radzicie????
Pozdrawiam

Rikoo
29-05-06, 08:15
przenosze do odpowiedniego dzialu

a zrobisz jak chcesz wszystko zalezy od ciebie

pozatym jak juz sie boisz ze ci lampe zbija

bez ryzyka niema zycia 8)

Wombat
01-06-06, 13:47
Z drugiej stony mogę dać seryjne lampy do spolerowania szkieł, pomalowanie środka na czarno, wsadzenie ringa i wrzucenie bixenonu z tym że istnieje ryzyko, ze kamień uderzy w lampe i... po lampie!!! A wiadomo, że xeny będą lepiej świeciły od projektorów. Co radzicie????
Zregeneruj seryjne lampy albo je wyczyśc i nie rób krzywdy innym.

jaqb
12-06-06, 22:42
Z drugiej stony mogę dać seryjne lampy do spolerowania szkieł, pomalowanie środka na czarno, wsadzenie ringa i wrzucenie bixenonu z tym że istnieje ryzyko, ze kamień uderzy w lampe i... po lampie!!! A wiadomo, że xeny będą lepiej świeciły od projektorów. Co radzicie????
Zregeneruj seryjne lampy albo je wyczyśc i nie rób krzywdy innym.

podłacze sie do tematu, jakie zatem zarowki zaserwowac zeby poprawic slabe lampy w civie 5 gen bez krzywdy dla innych

kenny
13-06-06, 20:47
Z drugiej stony mogę dać seryjne lampy do spolerowania szkieł, pomalowanie środka na czarno, wsadzenie ringa i wrzucenie bixenonu z tym że istnieje ryzyko, ze kamień uderzy w lampe i... po lampie!!! A wiadomo, że xeny będą lepiej świeciły od projektorów. Co radzicie????
Zregeneruj seryjne lampy albo je wyczyśc i nie rób krzywdy innym.

podłacze sie do tematu, jakie zatem zarowki zaserwowac zeby poprawic slabe lampy w civie 5 gen bez krzywdy dla innych

było jakieś miesiąc temu :evil: