PDA

Zobacz pełną wersję : wskaźnik paliwa



darek--23
18-10-09, 23:03
witam
posiadam dwa liczniki do V gen. hb jeden z obrotomierzem drugi bez jednak w obu nie działają wskaźniki paliwa a działają wskaźniki temperatury. Po rozebraniu obu liczników okazało się że podobnie są te oba moduły ( paliwa i temp) lecz mają inne rezystory. Moje pytanie jest takie: czy możliwe jest przerobienie modułu wskaźnika temp. na modul wskaźnik paliwa poprzez podmienienie rezystorów?

pwl
18-10-09, 23:32
Skoro w obydwu nie działają wskaźniki paliwa, to przyczyny szukałbym gdzieś dalej niż w zegarach.

darek--23
18-10-09, 23:38
sorki nie dodałem że w obu tych licznikach są połamane wskazówki od wskaźnika benzyny i chciałbym z dwóch liczników zrobić jeden który by działał

djj4ck
19-10-09, 09:05
nie jest możliwe przerobienie wskaźnika temp. na wskaźnik paliwa, nie ma sensu sie bawić, sam kiedys próbowałem.... nieskutecznie, wymień zegary albo tarczkę ze wskaźnikami paliwa i temperatury i bedzie z głowy.

darek--23
19-10-09, 10:18
mam jeszcze pytanie czy ta tarczka z wskaźnikiem paliwa i temperatury podejdzie z jakiegoś innego modelu hondy np crx ? bo nigdzie nie mogę tego znaleźć

CroX
19-10-09, 12:36
Niestety nie.Pasują tylko z 5 gena.Sam szukałem i skończyło się na kupnie całych zegarów a starych sprzedanie na części...