PDA

Zobacz pełną wersję : padniety akumulator a reset kompa



grabber
28-05-06, 02:36
Mam pytanko. Ostatnio brat zostawil civika na noc na swiatlach. Pojechal na parking w dzien i nie zauwazyl ze mial wlaczone swiatła przez co padł akumulator.
Na drugi dzien zadnej reakcji. Czy komp sie zrestartował czy moze mogł miec jakis prad ktory mu wystarczył aby sie nie zresetowac ??
Nie wiem czy mam go na nowo uczyc.
Z tego co czytałem to jest chyba piec wersji jak nauczyc komp po resecie.

Matey
28-05-06, 04:18
Komp na pewno sie zresetowal... Musisz nauczyc go od nowa... Wyjmujesz bezpiecznik buck up na 15 sek... Wkladasz... Odpalasz i na wolnych czekasz az sie zagrzeje i wlaczy wentylator... I jak sie wylaczy wentylator, gasisz auto... Odpalasz i w droge...

grabber
28-05-06, 04:26
ok dzieki tylko jeszcze zpomniałem dodac ze uczymy przy wyłaczonych swiatłach i wył radiu oraz bez jakiegokolwiek poboru pradu. Z tym ze u mnie pala sie swiatła nawet gdy mam na przełaczniku off podczas zapalonego silnika. Mam wersje z Kanady. Czy mam cos z instalacja elektr nie tak , czy ta wersja juz tak ma?
Jesli juz tak jest to bede uczył go przy właczonych swiatłach.

Matey
28-05-06, 04:29
Nie wiem czy tak jest w kanadyjczykach... Ale powinno sie bez zadnego poboru pradu...

Caingorn
28-05-06, 08:44
brzęczyk ci w hani nie działa że zostawił na światłach??

mule
28-05-06, 10:45
w niektorych krajach na bank jest tak ze swiatla zawsze sa On niezaleznie od ustawienia, w kanadzie tez, ale nie iem czy w hondach to norma

grabber
28-05-06, 11:16
czyli uczyc na swiatlach?

Matey
28-05-06, 11:42
no na to wychodzi

pq1
29-05-06, 07:39
Ale światła w kanadzie napewno sie nie pala cały czas.. masz kolego problem z instalacja.. :wink: :(
POSIADAM kANADE I JEST WSZYSTKO OK.

grabber
29-05-06, 13:33
pg1 czy napewno twoj civic nie byl i elektryka albo poprzedni wlasciciel z nim nie był ?

chodzi o to ze na wlaczonym motorze i przelacznik ustawiony na off pala sie swiatala a jak zgaszony to nie