PDA

Zobacz pełną wersję : Lista szyby v gen

Igor_s4
13-10-09, 21:05
Witam. Mam taki problem że na listwie która jest przy szybie guma puszcza mi wodę.. guma nie dochodzi do szyby i miedzi szyba a gumą jest szparka i przez to leci.. da rade jakoś to zrobić czy po prostu wyrobiona jest jzu ta guma ? od kierowcy guma jest przy samej szybie.. nie odstaje.
czy moze to być wina szyby ? czy czegoś innego?

PaĆko$
13-10-09, 21:45
Witam. Mam taki problem że na listwie która jest przy szybie guma puszcza mi wodę.. guma nie dochodzi do szyby i miedzi szyba a gumą jest szparka i przez to leci.. da rade jakoś to zrobić czy po prostu wyrobiona jest jzu ta guma ? od kierowcy guma jest przy samej szybie.. nie odstaje.
czy moze to być wina szyby ? czy czegoś innego?

Nie wiem czy dobrze rozumiem...ale wydaje mi się , że tak jest w tych hondach, dlatego też woda schodzi do drzwi, a dziurkami na dole wypływa... :) chyba , ze u ciebie sie wlewa do środka?? :)

marcocivic1
13-10-09, 22:01
Moze to byc tez wina podnosnika za słabo dociska szybe do uszczelki

Igor_s4
13-10-09, 22:18
u mnie własnie zalewa.. głosnik mam w wodzie np.
i to nie leje sie góra tylko dołem tu gdzie jest lista przy szybie.po prostu jest szparka i puszcza wode a od strony kierowcy nie ma.. tak jakby guma nie dochodziła do szyby
chodzi mi o to co jest zaznaczone kolorem czerwonym:
http://img50.imageshack.us/img50/4682/744169635.th.jpg (http://img50.imageshack.us/i/744169635.jpg/)

Gulon
21-03-10, 15:20
ja właśnie przed chwilą też coś takiego u siebie zauważyłem. Mam zdjętą tapicerkę drzwi bo mam wymieniać siłownik i siedzę sobie w deszczu w aucie patrzę a tu mi kapie wewnątrz drzwi. Ktoś rozwiązał jakoś ten problem?

Igor_s4
21-03-10, 15:49
Ja kupiłem nowe listwy i jest ok. widoczne masz gumy do dupy i puszczają wodę.

Gulon
21-03-10, 16:23
dużo to kosztuje? W ASO kupiłeś czy w zwykłym sklepie z częściami? Chodzi mi o tą poziomą listwę - uszczelkę.

Igor_s4
21-03-10, 18:19
ja kupowałem z forum od kolegi.
daj ogłoszenie że kupisz w dziale :" kupię " i tyle.
Tyle że ja kupowałem do V gen'a.
chociaż i tak szparka mała jest ale to już na to nic nie poradzę..