PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wymienic zarowke od podswietlania panelu do nawiewów??



daro
26-05-06, 17:19
za Ch... niemoge wymienic tej zarowki w Hondzie Civic z 93r 3d :(
zeby dostac sie do tego panela zdemontowałem radio znalazłem jedą srobke co niby trzyma cały ten panel po odkreceniu panel lekko wysunoł sie minimalnie ale tylko z góry.
Jak to sie zdejmuje? myslałęm ze moze sa jakies zatrzaski a tu ni nie widac.. POMOCYY!!

havok
26-05-06, 17:22
A użyłeś szukajki?


To było pytanie retoryczne. Gdybyś jej użył, znalazłbyś taki oto odnośnik: http://www.honda-tech.com/zerothread?id=661308

daro
26-05-06, 17:27
szukałem tylko na tej stronie ... hehe kurde wcale ta zaroweczka to nie prosta sprawa :D dlaczego japonczyki zawsze wszystko komplikuja:D dziekii ziomm

Mattmax
26-05-06, 19:07
Troche cierpliwosci!:) nie przekombinowali tylko zrobili dobrze:P u mnie po 13 wszystko działa a nie jak w golfie 3 itp.(bez urazy dla nikogo) rozsypuje sie po paru latach...
Srubek jest kilka:) Rozkręc "dół" deski (tam gdzie popielnikczka itd.)potem rozkręc obudowe zegarów(3 sruby, w tym jedna pod wlacznikiem awaryjnych, bedzie CI latwiej rozłączyc panel) Jak juz masz zdjecty dół wyjete radio itd. to masz tam 2 czarne srubki po lewej i prawej (złotych badz srebrnych nie ruszaj)potem jedna sruba jest przy koncu panela i jeszcze trzeba linke odłączyc:) kostka zielona na górze i biała z tył... pisze z pamięci wiec nie wiem czy sie nie myle:P w kazdym razie najlepiej jak spojrzysz gdzies w manuala albo faktycznie poszukasz w necie ale mozesz do tego dojsc sam metoda prób i błędów:)
pozdrawiam

dejvt
28-05-06, 11:12
Tez sie troche z tym meczyłem bo w ogole panel nie swiecil a nie tylko 1 zarówka :P 2h roboty .. Wymienilem tylko 2 zarówki z przodu na niebieskie i jak sie okazalo po zamontowaniu - świecą na biało :/ Trzeba bylo kupic diody, teraz juz nie chce mi sie tego wyciagac ;]

Lipek
14-11-06, 07:03
Jakie siedza tam zarowki?

pirat
14-11-06, 20:26
r5

Lipek
14-11-06, 20:41
to jest to samo co w5w?? Sory ale nie jestem az tak dobry w oznaczeniach zarowek... :D

Raveland
15-11-06, 15:59
r5 sa mniejsze od w5w

carlos
30-11-06, 12:25
hej przeglądam tematy forum i szukam info na temat jak wymienić żarówkę na konsoli zegarów zgasło mi oświetlenie temp. i częściowo paliwa... czy jest podobnie jak w V gen co opisał kolega wyżej ..- ?
carlos

tomiek
30-11-06, 19:40
W jakim modelu?
Bo wiem jak to się robi w 5 genie :D
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=20701
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=22011
Pzdr!

K@p3K
30-11-06, 20:34
jeden trzyma zarowke a 5 kreci hondą:P...

sorki ale sie nie moglem powstrzymac..:)

tomiek
30-11-06, 21:19
:lol: :lol: :lol:
Ciężka sprawa. Samochód nie letki... :D

K@p3K
30-11-06, 22:59
chodzilo mi o pieciu pudzianów:D

tomiek
30-11-06, 23:12
...i coćby przyszło tysiąc atletów,
i każdy zjadł by tysiąc kotletów... :lol:
Dobra! Koniec łacha! :D

kropa80
28-12-06, 01:32
jak wyciagniesz radio to masz nad nim 2 sruby ktore trzymaja sa one nad radiem od wew str odkrecasz je oraz rozlanczasz 2 wtyczki i linke od zimnego cieplego pow i ci elegancko to wychodzi dalej juz zalapieszpozdr

carlos
28-12-06, 19:32
czy ktoś z was miał coś takiego ?
na głównej konsoli kiedy jest zimno nie podświetla mi czasami a to połowa temperatury to nie świeci się część prędkościomierza, a to połowo kontrolka baku... zawsze to się dzieje kiedy jest zimno lub wilgotno... czyżby wilgoć w przewodach ? co sądzicie.??
carlos

tomiek
28-12-06, 19:38
... czyżby wilgoć w przewodach ? co sądzicie.??
A może sprawdź żarówki, połączenia kabli z modułem, takie tam... Myślę, że warto rozkręcić i zajrzeć "pod pokrywę"
Ps: uzupełnij swój profil, bo nawet nie wiem o jakim modelu mówimy w Twoim przypadku...