PDA

Zobacz pełną wersję : potrzebuje dane o hondach CR-V i HR-V



PAT
25-05-06, 18:29
witam potrzebuje wszelkie dane o tych hondach, wszelkie dane silnikowe, opinie, wyposazenia tych aut, osiagach, w necie znalazlem niezadowalajace mnie informacje o tych hondach, jesli ma ktos zdjecia srodka opis i wielkosci auta jaka przestrzen bagaznika, wysokosc auta..dzieki za wszelkie info interesuje mnie info od poczatku produkcji, ile wyszlo ich generacji, czy sie roznia itd..

mighty
25-05-06, 18:31
http://www.hondapl.org/crv/dane.html CRV
http://www.hondapl.org/hrv/opis/opis.html HRV

PAT
25-05-06, 18:35
dzieki mighty jesli ktos posiada jakies inne ciekawe info i opinie czekam..

Dzida
25-05-06, 21:04
strona każdego salonu pokoleji.

www.hondaplaza.pl i te pe

Mój sąsiad ma piękną HaeRfałke 1,6 :)

PAT
26-05-06, 02:30
widzialem ziomku :)

jajacek
27-05-06, 11:30
www.hondaplaza.pl



Dzidex, widzę że chyba chcesz sobie jakiś rabat wypracować :lol:

PAT
30-05-06, 02:52
tosta sie wykazali, mozna cos wiecej dostac??

Vassago
30-05-06, 12:50
kupilem dla rodzicow crv-ala 2002 w zeszlym roku. Bardzo sympatyczne auto, HRV sobie odpusc bo to zabawka...

jak chcesz to sie umowimy, przewioze cie i poopowiadam co nieco...

PAT
31-05-06, 18:11
jak chcesz to sie umowimy, przewioze cie i poopowiadam co nieco...
bardzo chetnie skorzystam :)

LIO
31-05-06, 18:34
jak chcesz to sie umowimy, przewioze cie i poopowiadam co nieco...

a pozwolisz podotykac galki.......


























............. zmiany biegów w tej terenówce

kosiniak
31-05-06, 18:36
jakas trasa koncertowa sie zapowiada??? :grin:

PAT
01-06-06, 22:21
czy wy nawet tutaj musicie spamowac??? LIO mistrzu posto-spamów :lol: :lol: :lol:

TENCIO
01-06-06, 22:27
dobrze ze mod wykasowal posty od siroccowca bo by byla pyta :evil:

qko1
18-09-06, 11:42
ja mam od 1,5 roku C-RV bardzo fajne autko POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

graf78
27-11-06, 00:57
witam potrzebuje wszelkie dane o tych hondach, wszelkie dane silnikowe, opinie, wyposazenia tych aut, osiagach, w necie znalazlem niezadowalajace mnie informacje o tych hondach, jesli ma ktos zdjecia srodka opis i wielkosci auta jaka przestrzen bagaznika, wysokosc auta..dzieki za wszelkie info interesuje mnie info od poczatku produkcji, ile wyszlo ich generacji, czy sie roznia itd..

mialem Honde HR-V przez rok (auto z salonu 99') i uwazam ze jest to super auto a nie zadna zabawka w porownianiu do CR-V jest duzo ladniejsza w srodku lepiej wyposazona (grzane fotele) ma super pozycje za kierownica, jest lekka, silnik 1.6 pieknie sie wkreca do 7 tys osiagi w miescie sa bardzo dobre, prowadzenia jak civic, jak masz wiecej pytan to pisz na miala graf78@wp.pl dodam ze teraz po 3 subaru (Impreza Turbo obecnie) mysle o zakupie z powrotem HR-Vki do miasta bo lepsza jest i wygodniejsza od Imprezki nie mowiac o spalaniu

lordkubus
09-01-07, 00:20
Rodzice mają cr-v'a jak dla mnie autko super bardzo konfortowe, bardzo dużo miejsca pomieści sie wszystko :) bardzo fajnie sie tym jeździ jest dość szybkie jak na typ nadwozia ravki zasysam :D spalanie takie sobie jak ojciec jeździ to tak 11l a jak ja to 15/16l :P hehe bardzo polecam to autko :) kiedyś na stare lata też sobie takie sprawie :D:D:D