PDA

Zobacz pełną wersję : Ruszające się kable WN...



Dzida
24-05-06, 23:42
Sam nie wiem co jest grane, ale dziś kupiłem sobie aku, odpaliłem furkę, wsadziłem baniak pod maskę i czekałem swobodnie aż się ECU nauczy... Czekam sobie spokojnie, ale uwagę zwróciły moje kabelki WN. Jak już wspominałem po kilku minutach jazdy niektóre kabelki mi "wyskakują" ze swoich miejscówek około cm w górę... Dzisiaj tak sobie patrzę pod maskę, co kilka minut wszystkie kabelki dociskam, ale zwróciłem uwagę na kabel na cylindrze z numerem 2. Mianowicie kabel się... Ruszał? Bansował w górę i w dół w rytm w jaki wybuchała na nim iskra, bo troszkę wolniej niż obroty silnika. Spokojnie można to było wychwycić okiem. Ruchał się w górę i w dół ponad milimetr, a widok ten przezabawnym był... Na dodatek opierając rękę na tym kablu drgania czuć (a na innych kablach nie) i po wyjęciu go podczas pracy silnika drgania świecy większe niż na innych cylindrach spostrzegłem. Czymże fakt ten może być spowodowany?

EDIT by ppm702 mnie to ;d

:P

marianekss
25-05-06, 01:01
ty dobre :lol: ja musze zrobić takie coś u siebie i będę bajerzył że silnik chodzi w rytm muzyki :lol: a tak na poważnie to może masz WN do wymiany??

ppm702
25-05-06, 12:06
Dzida, zostawiłem Ci pamiatkę w Twoim poście