PDA

Zobacz pełną wersję : pojawil sie problem z odpalaniem



ceelx
24-05-06, 09:13
siema, siema.witam wszystkich.
jak w temacie. pojawil sie problem z odpalaniem, ale nie zawsze. na 10 razy 4 razy mam klopot. przekrecam kluczyk, zapalaja sie kontrolki, wszystko ok, check gasnie, przekrecam kluczyk dalej, rozrusznik kreci i nic-nie odpala :sad:
po jakis 2-3 s zapala sie znowu check engine. nie wiem co to moze byc?pompa cyka, iskra jest.... :evil:
auto-sedan d15b2 '92

z gory dzieks za info

Rikoo
24-05-06, 09:14
cewka w aparacie zaplonowym moze

a uzywales opcji szukaj :?:

bartol
24-05-06, 09:15
Szukaj w archiwum...
Bylo o tym nie raz najprawdopododniej przekaznik pompy paliwa :roll:

ceelx
24-05-06, 09:20
czytalem o tym przekazniku, ale to sie pojawia naprawde rzadko.
poczatkowo myslelm ze to hmm..... paliwo ale to nie to (raczej).
i pompa dziala jak dzialala

bartol
24-05-06, 09:29
czytalem o tym przekazniku, ale to sie pojawia naprawde rzadko.
poczatkowo myslelm ze to hmm..... paliwo ale to nie to (raczej).
i pompa dziala jak dzialala

Wyciagnij przekaznik i popraw luty w sumie to nic nie kosztuje a noz tu bedzie tkwil problem

DoktorM
24-05-06, 09:29
Witam. Jestem Hondziarzem od paru dnie, ale mam identyczną sytuacje jak Ty. Moja lalunia jest teraz u "lekarza" takze dam znac.

elmer
24-05-06, 10:00
Przekaźnik pompy paliwa, moim zdaniem.

ceelx
24-05-06, 11:50
Wyciagnij przekaznik i popraw luty w sumie to nic nie kosztuje a noz tu bedzie tkwil problem

no to przekaznik idzie dzisiaj pod noz :D
a ile moze kosztowac nowy? bo nie mam w swojej ofercie :roll:

tomekk
24-05-06, 11:59
a ile moze kosztowac nowy? bo nie mam w swojej ofercie

A po co Ci nowy? Jeśli to kwestia przekaźnika, to naprawdę wystarczy go tylko przelutować. A gdyby miał być rzeczywiście do wymiany, to na mój gust pozostaje Ci dzwonić do ASO, bo nie wiem, czy to występuje w zamienniku...

ceelx
24-05-06, 12:14
A po co Ci nowy? Jeśli to kwestia przekaźnika, to naprawdę wystarczy go tylko przelutować.

bo to nie powinien byc wiekszy koszt jak ok 40zl.tak wiec za taka kase nie oplaca sie bawic w jakie lutowanie ;)
no chyba zeby kosztowal jakies 150 zeta no to wtedy bym juz sie gruuuuubo zastanawial :D

bartol
25-05-06, 09:17
A po co Ci nowy? Jeśli to kwestia przekaźnika, to naprawdę wystarczy go tylko przelutować.

bo to nie powinien byc wiekszy koszt jak ok 40zl.tak wiec za taka kase nie oplaca sie bawic w jakie lutowanie ;)
no chyba zeby kosztowal jakies 150 zeta no to wtedy bym juz sie gruuuuubo zastanawial :D

Sadze jednak ze bedzie duzo wiecej kosztowal niz 40zl 8)

cvc d15
25-05-06, 11:08
Nie ma sensu kupowac. Nawet jak to nie zimne luty i jak upaliło styki na przekazniku w srodku to oplaca sie naprawiac. Ja u siebie dobralem taki za 6 zeta...

ceelx
25-05-06, 11:18
Sadze jednak ze bedzie duzo wiecej kosztowal niz 40zl

no i miales racje :oops: w stratusie 170 zeta :roll:
wczoraj go wyczyscilem, ale nie widzialem zeby byl tam jakis przypalony.
narazie jest ok :P

bartol
25-05-06, 19:36
Sadze jednak ze bedzie duzo wiecej kosztowal niz 40zl

no i miales racje :oops: w stratusie 170 zeta :roll:
wczoraj go wyczyscilem, ale nie widzialem zeby byl tam jakis przypalony.
narazie jest ok :P

Jak jest zimny lut to wyczyszczenie nic nie da...dla pewnosci popraw luty :roll:

Waski
26-05-06, 18:17
ceelx mam ten same problem z odpalaniem na cieplym silniku, mam nadzieje ze u mnie tez wystarczy poprawic luty, a teraz gdzie moge znalezc ten przekażnik (D15B2) i jak sie do niego dostac. z gory dziekuje za odpowiedz

ceelx
27-05-06, 08:29
u mnie on siedzi w desce z bezpiecznikami na dwa zatrzaski.
zobaczysz na pewno.
narazie jest wporzadalu i nic sie nie dzieje

Waski
27-05-06, 17:20
udalo sie :!: dziekuje wszystkim za wskazowki :grin: