PDA

Zobacz pełną wersję : cieknie olej ze skrzyni



molekm14
05-10-09, 17:46
ostatnio cos mnie pokusiło dolac do skrzyni specyfik o nazwie modyfikator czy jakos tak od tamtej pory leje mi sie olej czyzby z nadmiaru a dolałem tylko 70ml (ps ten modyfikator dolałem przy zmianie czujnika predkości w sumie jest on na skrzyni) co moglem skopac??? moze ktoś zna przyczyne i , cieknie dosc czesto i troche mam obawy, choc biegi chodzaą ok, oleju silnikowego tez nie ubywa. czy mozna jakos sprawdzic stan oleju w skrzyni???

pwl
05-10-09, 17:52
Modyfikator, dzięki swoim wojskowym korzeniom, zmodyfikował Ci dziurę w skrzyni.

molekm14
05-10-09, 17:56
ha ha dzieki wiedziałem ze bedzie polewka z tego ale mi do smiechu to nie jest jak mi gdzies na trasie stanie auto

mozes
05-10-09, 17:56
czy mozna jakos sprawdzic stan oleju w skrzyni
Wykręcając śrubę przez którą wlewa się olej do skrzyni, jkeżeli wyleci tzn. że masz za dużo oleju.
a a którym miejscy masz wyciek?
pozdr

molekm14
05-10-09, 18:10
tak przy łaczeniu skrzyni z silnikiem wydaje mi sie jest taka szpara czy cos nie wiem jak wytłumaczyc dokłanie moze zrobie fotke i bedzie najprosciej

mirasek
05-10-09, 18:18
Odpowietrzenie skrzyni masz drożne? Pod obudową sprzęgła szpara ma być, to z niej cieknie? Pewnie uszczelniacz na wałku sprzęgłowym puścił.

Na pocieszenie - olej jak cieknie to znaczy że jest :D

molekm14
05-10-09, 18:21
czyli bez rozbierania skrzyni sie nie obejdzie :(((

a to odpowietrzenie cos daje ? da sie samemu to zrobic

skolopendra
05-10-09, 20:07
to to cudo?
http://www.allegro.pl/item760626590_modyfikator_plus_modifikator_ostatni e_sztuki.html

molekm14
06-10-09, 08:07
przepraszam to nie modyfikator tylko ten specyfik http://www.allegro.pl/item752439565_motor_life_250ml_plastmal_gratis.htm l

ostatnio wymieniali mi rozrzad ale to chyba nic wspolnego z tym nie ma??
czy wymiana tego uszczelniacza na wałku sprzegłowym to trudna sprawwa czy da sie ogarnąc samemu, czy ktos to robil ile czasu potrzeba by było w dwie osoby to zrobic??
czy oplaca sie cos robic wogole przy skrzyni czy uzywke kupic??

z gory dzieki za odpowiedz.

skolopendra
06-10-09, 10:32
czy oplaca sie cos robic wogole przy skrzyni czy uzywke kupic??


wymienić uszczelnia owszem opłaca

mozes
06-10-09, 16:04
czy wymiana tego uszczelniacza na wałku sprzegłowym to trudna sprawwa czy da sie ogarnąc samemu
jesteś pewien, że to olej ze skrzyni a nie silnikowy??może uszczelniacz wału korbowego???
tak czy siak musisz zdjąć skrzynie, oblukać ją i zlokalizować skąd leci, otworzyć ją i wymienić uszczelniacz, złożyć, "skleić' i zamontować i zalać olejem.
pozdr

molekm14
06-10-09, 18:03
dzieki