PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne dziewki dochodzace od prawego kola d13b2 3D



dejvt
22-05-06, 20:54
juz od tygodnia slyszale od prawego koła niepokojący dźwiek. cos w sytlu "cyk cyk cyk cyk" ... jak jade wolniej to cyka z mniejsza czestotliwoscia natomiast jak szybciej to "cyka" coraz szybciej jednak nie glosniej. Co to moze byc ? Na poczatku myslalem ze jakis liscie wpadly gdzies ale ten dziewk caly czas mi towarzyszy :(

bartol
22-05-06, 23:42
juz od tygodnia slyszale od prawego koła niepokojący dźwiek. cos w sytlu "cyk cyk cyk cyk" ... jak jade wolniej to cyka z mniejsza czestotliwoscia natomiast jak szybciej to "cyka" coraz szybciej jednak nie glosniej. Co to moze byc ? Na poczatku myslalem ze jakis liscie wpadly gdzies ale ten dziewk caly czas mi towarzyszy :(

Czasami jest tak ze kamyczek wlezie w biezink opony i cyka podczas jazdy... :wink:

pirus
22-05-06, 23:53
ja mialem podobne jak mi sie kawalek drutu dostal w okolice oslony tarczy hamulcowej

ppm702
23-05-06, 10:43
moze osłona tarczy hamulcowej jest przygieta - czesty obiaw, ajk ktoś niezbyt dokładnie bierze się za wymianę klocków

VenoRuto
23-05-06, 11:24
Proponuje najpierw opone dokładnie obejrzec a potem zdjac koło i popatrzec, popukac postukac i znalesc co moze cykac pykac :D

marianekss
23-05-06, 13:33
jeżeli cyka to prawdopodobnie przegub i sprawdź czy gumowa oslona tez nie jest pęknieta

dejvt
23-05-06, 21:34
kamienia nie bylo w bierzniku. pojade do autoryzowanego salonu hondy na darmowe sprawdzenie stanu tech. bo jak wiadomo do 2 czerwca mozna sprawdzic stan tech za free :)