PDA

Zobacz pełną wersję : Podświetlenie zegark...



karwal128
03-10-09, 10:56
ostatnio przez 3 dni padło podświetlenia zegarka. Potem zaczął działać przez parę dni. Znowu nie działa. co można zrobić.:confused:

lukasz-lukasz
03-10-09, 11:03
rozebrać, miernik/próbnik w łapę i sprawdzić czy prąd do samego zegarka dochodzi.

karwal128
03-10-09, 11:03
zegarek działa tylko podświetlenia brak

mozes
03-10-09, 11:21
Nie wiem jakie masz pudło ale zegarek chyba nie jest podświetlany, bynajmniej w v genie jest na ledach i jak nie masz włączonych świateł to świeci jaśniej a jak włączysz oświetlenie deski rozdzielczej to troszkę przygasa
pozdr

rem1k
03-10-09, 11:28
Nie wiem jakie masz pudło ale zegarek chyba nie jest podświetlany, bynajmniej w v genie jest na ledach i jak nie masz włączonych świateł to świeci jaśniej a jak włączysz oświetlenie deski rozdzielczej to troszkę przygasa
pozdr
zgadza sie, jako takiego podswietlenia nie ma-swieci sam wyswietlacz w zaleznosci od tego czy swiatla swieca czy nie to mocniej lub slabiej i w 6 gen tez tak chyba jest...

karwal128
03-10-09, 11:34
VI gen. i było tak jak mówicie. Wszystko elegancko przygasało. Teraz z zegarka mogę korzystać jak jest widno. Może te żaróweczki od podświetlenia nie stykają? Bo raz świeci a raz nie.

vtec
03-10-09, 21:36
Jak chcesz to do VI gen. powinienem mieć zegarek to Ci go za kilka zł puszcze.