PDA

Zobacz pełną wersję : pokrowce



friss
20-05-06, 18:38
Mam pytanie odnosnie pokrowcow na siedzenia - czy posiada ktos takowe w Civicu '93 HB? jak tak to prosze o jakies namiary (allegro albo sklepu w Gdansku) musze sobie jakies kupic ale chce miec 100% pewnosc ze beda dobre wiec prosze o jakis cynk. Z gory dzieki za odp.

Kuba007
20-05-06, 22:17
ja mam na sprzedaz pokrowce - jakies niemieckie, byly zalozone na samochodzie przywiezionym z niemiec. pasuja idealnie sa w stanie bdb. chyba byly kupione w salonie hondy.

Qbica
21-05-06, 08:54
a ja kupiłem na giełdzie uniwersalne i pasują...na tylną kanape troche duze, ale po odpowiednim naciągnięciu... :wink: prawdopodobnie większość z allegro spasuje, się mi tak wydaje

s3kawek
22-05-06, 15:14
Mam pytanie odnosnie pokrowcow na siedzenia - czy posiada ktos takowe w Civicu '93 HB? jak tak to prosze o jakies namiary (allegro albo sklepu w Gdansku) musze sobie jakies kupic ale chce miec 100% pewnosc ze beda dobre wiec prosze o jakis cynk. Z gory dzieki za odp.

Ale po co?? :?
Nigdy nie moglem zrozumiec ludzi którzy zakladali pokrowce do samochodów. W jakim celu chcesz to zrobić.
Kiedys kolo ktory mial w domu piloty od sprzetow zawiniete w woreczki woliowe i na sofe skórzaną zalozony pokrowiec powiedzial ze po to zeby zawsze były ładne i sie nie niszczyły. Pytam po co maja byc ladne skoro zawsze sa zakryte?

ppm702
22-05-06, 15:37
Mam pytanie odnosnie pokrowcow na siedzenia - czy posiada ktos takowe w Civicu '93 HB? jak tak to prosze o jakies namiary (allegro albo sklepu w Gdansku) musze sobie jakies kupic ale chce miec 100% pewnosc ze beda dobre wiec prosze o jakis cynk. Z gory dzieki za odp.

Ale po co?? :?
Nigdy nie moglem zrozumiec ludzi którzy zakladali pokrowce do samochodów. W jakim celu chcesz to zrobić.
Kiedys kolo ktory mial w domu piloty od sprzetow zawiniete w woreczki woliowe i na sofe skórzaną zalozony pokrowiec powiedzial ze po to zeby zawsze były ładne i sie nie niszczyły. Pytam po co maja byc ladne skoro zawsze sa zakryte?
oprócz tego, że też nie jestem zwolennikiem pokrowców to proszę o trzymanie się pytania. Pospamować na temat czy zakładać, czy nie można gdzie indziej. Z góry dzięki :)

friss
22-05-06, 17:11
a no wlasnie co do tematu to nikt naprawde nie ma? Mi sa potrzebne bo sa.. wiec jezeli ktokolwiek ma lub wie gdzie mozna kupic (pasujace do 5 gen) lub o linki z allegro bardzo bym prosil. Jeszcze raz dzieki.

LIO
22-05-06, 17:15
wiec jezeli ktokolwiek ma lub wie gdzie mozna kupic



ja mam na sprzedaz pokrowce - jakies niemieckie, byly zalozone na samochodzie przywiezionym z niemiec. pasuja idealnie sa w stanie bdb. chyba byly kupione w salonie hondy.