PDA

Zobacz pełną wersję : MB2 bez klimy a filtr kabinowy



wunat
20-05-06, 17:32
Wlasnie, czy MB2 bez klimy posiada takowy? bo po aukcjach na allegro nie moge sie polapac ... jezeli tak to czy jego niedroznosc moze sie przyczyniac do parowania szyb od wewnatrz? gdzie jest umieszczony, gdzies za schowkiem?
z gory dzieki za odpowiedzi.

KuBiK
20-05-06, 18:10
podłaczę sie do pytania tyle ze ja mam HB 5gen a dalej jak u wunata czyli bez klimy

kamil_szewczyk
20-05-06, 19:07
w 5D wersja angielska 6generacja pod schowkiem centralnie na środku jest taka zatyczka między wiatrakiem a nagrzewnicą jeśli macie coś takigo to zobaczcie co jest w środku.poszukajcie na forum jest to gdzieś opisane

arrow00
20-05-06, 19:08
Obecność filtra nie zależy do klimy (przy klimatyzacji jest inny rodzaj filtra).
U mnie w MA8 filtr zlokalizowany jest za schowkiem od strony pasażera. Trzeba sobie kucnąć albo położyć się na siedzeniu kierowcy i zerknąć od spodu za schowek i tam widać taką plastikową wkładkę z 4 uchwytami. Po jej wyjęciu wypada filtr - o ile tam jest :)

Pozdrawiam.

qba1983
21-05-06, 00:49
Obecność filtra nie zależy do klimy (przy klimatyzacji jest inny rodzaj filtra).
U mnie w MA8 filtr zlokalizowany jest za schowkiem od strony pasażera. Trzeba sobie kucnąć albo położyć się na siedzeniu kierowcy i zerknąć od spodu za schowek i tam widać taką plastikową wkładkę z 4 uchwytami. Po jej wyjęciu wypada filtr - o ile tam jest :)

Pozdrawiam.

wypada :?: niewiem jak u ciebie ale u mnie(mb3) zeby wyjac filtr, musze odkrecic schowek i taka aluminiowa listwe(do ktorej jest przykrecony schowek) bo za nia jest taka "tacka" w ktorej jest filtr, ma zaczep u gory i u dolu tej skrzynki.(ten zaczep u dolu mozna wymacac bez zdejmowania schowka)

jinjet
21-05-06, 15:36
w filtronie cena to 87zl za filr do klimy i 84chyba za filtr bez klimy, roznia sie chyab tylko cena - rozmiar i ksztal ta atkie same - o wymianie bylo juz kilkaktornie na forum, zreszta w tym temacie tez jest juz to opisane.