PDA

Zobacz pełną wersję : sciemniacz oświetlenia honda civic 1.4 5D 96r MA8 6gen



kamil_szewczyk
18-05-06, 22:11
czy ktos montował sobie takie urządzenie np. ISO3 kupiane na allegro w hondzie z alarmem(seo dolphin) i centralnym zamkiem.mam problem jak wpiąć sie żeby przy otwieraniu centralnego zamka zapalała sie lampka i reagowały czujki drzwiowe na oświetlenie z efektem kinowym. :?

prz3mo
18-05-06, 22:14
użytkownik ppm702 cos takiego montował, zagadaj do niego

reXio
19-05-06, 14:58
mam, dziala, kupilem na allegro za 7 zl :)

Efekt super, 15 minut roboty. Schemat dostajesz wraz z tym czyms :D - idiota to podlaczy :D

kamil_szewczyk
19-05-06, 23:10
mam, dziala, kupilem na allegro za 7 zl :)

Efekt super, 15 minut roboty. Schemat dostajesz wraz z tym czyms :D - idiota to podlaczy :D
ja akurat nie mam w swim schemacie jak podłaczyć sie pod centralny zamek i jak to zgrać z czujkami w drzwiach.no ale mamy takich geniuszy jak reXio który ponoć wszystko wie!!!!cwaniakuj na swoim podwórku.

reXio
20-05-06, 11:11
to trzeba bylo kupic ze schematem! A nie teraz lementowac - wcale nie cwaniakuje. U mnie sa 2 kabelki - jeden idzie pod zarowke drugi pod srubke z lampki jako masa.

I w czym tu filozofia - zamykasz drzwi lampka przygasa, otwierasz to sie wlacza... Tez mam central i alarm i nie kumam CO TO MA WSPOLNEGO?! :shock:

A juz widze - chcesz po otwarciu zamkow by sie wlaczyla lamka - no to moze trzeba sie bylo zapytac tego gdzie kupowales gdzie to podpiac?! Tego to nie wiem.

kamil_szewczyk
20-05-06, 17:50
bo ty kupiłeś najtańszy. ja kupiłem droższy z 6 przewodami i schemat mam do podstawowego podłączenia i wiem jak to podłączyć.ale ja chce aby działał on z centralnym zamkiem tzn.przy rozbrajaniu alarmu lub otwieraniu drzwi centralnym zamkiem ma mi sie włączać swiatło nie otwierając drzwi jak i również przy normalnym otwieraniu drzwi czyli naruszeniu czujek drzwiowych.wiem ze jes to możliwe

gucio
04-10-06, 12:58
Jaka jest długosc zarówek rurkowych do
oswietlenia wenetrznego---
schowka---
bagaznika----

dzieki

Navi
07-10-06, 15:07
Dzisiaj założyłem ściemniacz, kupiłem zwykły jakiś w Norauto za 7 zyla ale działa rewelka, podłączenie banał.

minime
07-11-06, 22:45
Dzisiaj założyłem ściemniacz, kupiłem zwykły jakiś w Norauto za 7 zyla ale działa rewelka, podłączenie banał.


dziala z alarmem czy bez ?
pozdo
Mini

Yanko
06-02-07, 14:54
Też chcę kupic taki "lepszy" ściemniacz, ale zastanawia mnie jedno - cytuję z allegro
"4) * Zapalenie się oświetlenia po otwarciu drzwi pilotem.

Jeśli posiadasz centralny zamek, którego centralka do sterowania siłownikami wykorzystuje "-" (impuls masy) można uaktywnić tą funkcję bez dodatkowych urządzeń.

Jeśli natomiast centralka steruje siłownikami za pomocą "+" wówczas aby uaktywnić tą funkcję konieczne jest zastosowanie przekaźnika."

jak to jest w Hani - trzeba instalować przekaźnik czy nie ????

ppm702
06-02-07, 15:08
trzeba

Yanko
07-02-07, 08:46
Dzięki :) czy proponujesz jakiś konkretnego przekaźnik czy może być pierwszy lepszy ????

ppm702
07-02-07, 09:37
obojętnie jaki, byle miał cewkę zasilaną na 12V AC i był zwierno-rozwierny

Yanko
07-02-07, 10:02
OKi THX :)
No to spokojnie mogę zamawiać na allegro :)